Почалася робота над створенням міжпарламентської асамблеї "Україна - Грузія - Молдова", - Парубій
Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу "Рада", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Ми домовилися про пошук форматів, можливо, міжпарламентської асамблеї, попередньо, між нашими трьома країнами "Україна - Грузія - Молдова", - сказав Парубій.
Він уточнив, що ця домовленість була досягнута під час спілкування з головами парламентів Грузії та Молдови в ході його візиту до Варшави (Польща).
17 травня Парубій відвідав Варшаву для участі у відкритті саміту голів парламентів країн Центральної та Східної Європи та зустрічей із владою.
Топ коментарі
+7 Alexandr Slavich
показати весь коментар
19.05.2017 20:40 Відповісти Посилання +3 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
19.05.2017 20:40 Відповісти Посилання +3 Олег Хардин
показати весь коментар
19.05.2017 20:41 Відповісти Посилання