11453 відвідувача онлайн
2 425 26

Почалася робота над створенням міжпарламентської асамблеї "Україна - Грузія - Молдова", - Парубій

Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу "Рада", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Ми домовилися про пошук форматів, можливо, міжпарламентської асамблеї, попередньо, між нашими трьома країнами "Україна - Грузія - Молдова", - сказав Парубій.
Він уточнив, що ця домовленість була досягнута під час спілкування з головами парламентів Грузії та Молдови в ході його візиту до Варшави (Польща).
17 травня Парубій відвідав Варшаву для участі у відкритті саміту голів парламентів країн Центральної та Східної Європи та зустрічей із владою.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Парубій прибув до Варшави на Саміт голів парламентів Центральної та Східної Європи. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+7
С Молдовой стрёмно сейчас связываться. Там долдон прикацапленный хренью начинает маятся.
показати весь коментар
19.05.2017 20:40 Відповісти
+3
Ты у себя порядок наведи!
показати весь коментар
19.05.2017 20:40 Відповісти
+3
Парубий учения с японцами уже провёл,на очереди новые свершения ....
показати весь коментар
19.05.2017 20:41 Відповісти

Завантаження...