Пам'ять жертв політичних репресій вшанували біля меморіалу в Харкові
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", представники обладміністрації, СБУ, прокуратури, громадських організацій, а також керівники підприємств і духовенство поклали квіти до українсько-польського меморіалу жертвам тоталітаризму.
"Меморіал жертвам тоталітаризму, до якого ми покладаємо квіти, розташованийна місці масштабних розстрілів 1940 року, які забрали життя понад 4 тис. лише польських офіцерів. Сучасна українська держава засуджує будь-які прояви агресії в ХХI столітті. Український народ ціною життя тисяч патріотів сьогодні відстоює шанс на своє мирне майбутнє і майбутнє Європи", - сказав заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.
Під час заходу священики православної церкви провели панахиду, а священики Римо-католицької церкви - молебень пам'яті загиблих.
Нагадаємо, меморіальний комплекс жертвам тоталітаризму був відкритий в харківському лісопарку в червні 2000 року на місці поховання жертв масових розстрілів, здійснених за наказом НКВС у 1938-1941 рр. Серед розстріляних - польські інтерновані офіцери, а також мирні жителі Харкова (українці, росіяни, євреї).
Украинские танки Т-64Б1М сеют панику и страх в сердцах русских боевиков,обращая их в бегство. Смотрите виде
"https://censor.net/user/145656
https://twitter.com/BorisBorisenko5 Boris Borisenko @BorisBorisenko5
Представники ДР ОУН прогнали Порошенка під вигуки "ганьба!", "брехун!"... та інші образливі, але правдиві слова https://t.co/cGUDG7pGyZ https://www.facebook.com/rostyslav.demchuk/posts/1096962060447799 … https://t.co/yEjpVPcutP pic.twitter.com/yEjpVPcutP "