9550 відвідувачів онлайн
4 732 76

Фракція "Блоку Порошенка" підтримає введення мовних квот на телебаченні, - Гончаренко

гончаренко

Фракція "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді прийняла рішення підтримати законопроект про введення квоти на українську мову в телеефірі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив журналістам заступник голови фракції Олексій Гончаренко, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

"Фракція прийняла рішення підтримати цей законопроект. Моя особиста думка інша. Але більшість фракції проголосувала саме так", - сказав Гончаренко.
За його словами, народні депутати ще не бачили таблиці поправок до другого читання.

Также читайте: Квоты на украинский язык на ТВ, реформы здравоохранения и парламента: Парубий озвучил планы Рады на текущую пленарную неделю

Як повідомив сьогодні спікер парламенту Андрій Парубій, Верховна Рада повинна розглянути законопроект про мовні квоти на телебаченні 23 травня.
9 березня Президент України Петро Порошенко запропонував ввести квоти на українську мову в ефірі телеканалів. Він зазначив, що присутність державної мови на телебаченні "неприпустимо низька".
16 березня Верховна Рада прийняла за основу відповідний законопроект. Він передбачає, що для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення частка передач і фільмів українською мовою має становити не менше 75% на добу в кожному з проміжків часу з 7:00 до 18:00 і з 18:00 до 22:00, а для телерадіоорганізацій регіональної та місцевої категорій - 50%.
Топ коментарі
+12
Рыгод - бывших не бывает --- вылез
показати весь коментар
22.05.2017 20:26 Відповісти
+12
Вот интересно - в БПП что, не нашлось никого более достойного решения фракции озвучивать, кроме гончаренко? Одна его рожа (даже без слов) - и хочется забыть про той БПП навсегда!
показати весь коментар
22.05.2017 20:29 Відповісти
+12
даунбас спровоцировали? вьі в своем уме пишете?
показати весь коментар
22.05.2017 20:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рыгод - бывших не бывает --- вылез
показати весь коментар
22.05.2017 20:26 Відповісти
он старается...
показати весь коментар
22.05.2017 20:34 Відповісти
все понимаю... одного понять не могу - зачем недоразвитые имбицилы в Раде? Чьи интересы они представляют? типа - Ляшко мало?
показати весь коментар
23.05.2017 10:23 Відповісти
Та что-то этого 3,14сюна сегодня многовато тут. Распиарился.
показати весь коментар
22.05.2017 21:06 Відповісти
Он наверное теперь рупор пороха?
показати весь коментар
22.05.2017 21:35 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=ziRX6-9eAjg наш манифест
показати весь коментар
22.05.2017 20:26 Відповісти
Вот интересно - в БПП что, не нашлось никого более достойного решения фракции озвучивать, кроме гончаренко? Одна его рожа (даже без слов) - и хочется забыть про той БПП навсегда!
показати весь коментар
22.05.2017 20:29 Відповісти
Так там все такие, выбор то невелик.
показати весь коментар
22.05.2017 20:31 Відповісти
Тем более оно против квот,обрыгок сепарский
показати весь коментар
22.05.2017 20:32 Відповісти
Так забудь, якого хріна ти тут гавкаєш?
показати весь коментар
22.05.2017 20:35 Відповісти
Тебя, "ВТТ" забыл спросить, что мне делать!
показати весь коментар
22.05.2017 20:37 Відповісти
Так я ж в тебе питаю, навіщо ти гавкаєш? Твої питання усім до сраки
показати весь коментар
22.05.2017 21:02 Відповісти
Ту херню, яку несуть діктори на телебаченні та наші депутати назвати українською мовою просто неможливо. А від озвучки художніх фільмів я просто гигочу. Питання мови вимагає спочатку відновлення української культури, а потім можно квотувати. Невже до сих пір не зрозуміли, что завдячуючи дебілізму Тягнибока з мовним законом спровокували даунбас?
показати весь коментар
22.05.2017 20:29 Відповісти
даунбас спровоцировали? вьі в своем уме пишете?
показати весь коментар
22.05.2017 20:31 Відповісти
https://censor.net/user/169468 - Я, рузьке язычный ответственно заявляю , что https://censor.net/user/162170 сумашедший и ставлю для него песню....Ореста Лютого- "Гаспада малороси"

https://youtu.be/Wryl37ugekM
показати весь коментар
22.05.2017 20:39 Відповісти
не... ну конечно их спровоцировали частично... показали "большую вкусную конфету" и обещали поддержать... да только ссылка на закон про языки здесь как фиговый листок, прикрывающий аутентичную подлость совкоидных режимов. не более!
показати весь коментар
22.05.2017 20:39 Відповісти
Совершенно. Дали козырный туз в виде мовного закона и получили ответку, к которой Ефремов и компания были готовы. Чистейшая провокация, если не сказать хуже - предательство.Более того, лично свободовцам передал своими руками сценарий по даунбассу, поскольку Махницкий был тогда генпрокурором. И что? Просрали все. Ответят еще падлы - будет время, будет место.
показати весь коментар
22.05.2017 20:41 Відповісти
блин ,и рузьге ахвицера стрелкова -гиркина ,справоцировали,и автомойщика казламордого моторьілу спровоцировали,и кизяков кацапии бородая,дремова и прочую шелопонь в виде наркомана - живодера мильчакова из питера спровоцировали,а так же бурятские и якутские военньі подразделения,че творится....
показати весь коментар
22.05.2017 20:48 Відповісти
Гиркин - офицер? Да, я столько не выпью. Лучше почитайте, почему Кривоноса так больно и долго назначали командующим ССО, тогда может поймешь, кто твоего ахвицера в герои вытянул.
показати весь коментар
22.05.2017 21:33 Відповісти
А он уже и мой ? А не твой ,не?
А єто тоже украинский язьік спровацировал? смотрю с вами совсем плохо.
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 3426
показати весь коментар
22.05.2017 22:34 Відповісти
Плохо Лилечка с вами, совсем плохо. Почитайте историю Сергея Кривоноса - даст Бог, много поймете. Спорить о вкусе апельсин можно только с тем, кто их ел.
показати весь коментар
23.05.2017 01:29 Відповісти
Да иди тьі к черту ,что ты стрелки переводишь?
Я тебе еще раз повторяю , никакой языковой вопрос никого на донбасе не провоцировал, и не хрен тут навязывать свои темы. Прочти лучше ты , где и когда, в каком году и с чьей подачи появилась идея лднров. "умник- пустозвон" нарисовался тут.
Ты смотри на него , я с провокаторами долго не говорю, моментом вылетишь вместе со своей хитрозадостью.
показати весь коментар
23.05.2017 03:14 Відповісти
Звідкіля ти вілізло, козломорде порося?
показати весь коментар
22.05.2017 20:36 Відповісти
Уважніше дивись в дзеркало - це ти про себе та свої недолугі мізки написав.
показати весь коментар
22.05.2017 20:45 Відповісти
*уяндекс перекладачем навчився користуватися, козломордий?
показати весь коментар
22.05.2017 21:05 Відповісти
На відміну від тебе, дурня обісраного, володію мовою без обмежень. А в десятому класі зайняв перше місце на всеукраїнський олімпіаді знавців українськой мови та літератури. А Яндексами та іншим сміттям користуються виключно тобі подібні, які розуміються виключно на суржику. Нікчема взагалі. Заспокойся, тут дебілам не місце.
показати весь коментар
22.05.2017 21:21 Відповісти
Так по мові чи літературі, козломорде?
показати весь коментар
22.05.2017 21:34 Відповісти
Для дебілів пояснюю - і по мові, і по літературі. Остогид , пнх.
показати весь коментар
22.05.2017 21:46 Відповісти
Пнх, козломордий!
показати весь коментар
22.05.2017 21:47 Відповісти
Біла гарячка накрила?
показати весь коментар
23.05.2017 10:28 Відповісти
Поднять уровень жизни до европейского и не надо унизительных квот ! Все соседи сами приедут учить украинский язык
показати весь коментар
22.05.2017 20:30 Відповісти
Не уровень жизни проблема, а уровень морали. Не будет морали - никогда не поднимется уровень жизни. И главная моральная истина - не будет налогов, не будет государства. И не может в бедном государстве жить богатый народ. А у нас 90% хрен налоги платят, но о дорогах, медицине, образовании рассуждают все.
показати весь коментар
22.05.2017 20:35 Відповісти
єтому клоуну надо в цирке вьіступать в номере "внезапное исчезновение",а оно вещает с трибуньі украинского парламента.
показати весь коментар
22.05.2017 20:30 Відповісти
Алешенька сегодня разговорился.Это не просто так
показати весь коментар
22.05.2017 20:30 Відповісти
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко
Странно, если бы было иначе.
Народ бы сразу раскусил гнилое нутро этой партии.
показати весь коментар
22.05.2017 20:30 Відповісти
Квоти на українську мову на телебаченні??? А російську можна без обмеження?
показати весь коментар
22.05.2017 20:31 Відповісти
Не можна,Андруша...
показати весь коментар
22.05.2017 20:34 Відповісти
Конешно можно - в параше.
показати весь коментар
22.05.2017 20:36 Відповісти
Давно пора. Щось ті квоти затримуються)
показати весь коментар
22.05.2017 20:34 Відповісти
Квоты на Украинскую Мову в Украине оне поддерживают. Визовый режим со страной-помойкой оне поддержать не желают. Но оне уже готовятся ко второму президентскому сроку,предварительно тщательно зачистив политическую поляну....Ну-ну.
показати весь коментар
22.05.2017 20:36 Відповісти
не виключено що порося стане останнім президентом України
показати весь коментар
22.05.2017 22:11 Відповісти
Не исключено,но это довольно страшно себе представить,учитывая соседа на севере.
показати весь коментар
22.05.2017 22:14 Відповісти
користі від цього органу влади ніякої, так що розповідати про "сусіда" не треба
показати весь коментар
22.05.2017 22:49 Відповісти
А какая алтернатива институту президентства? Я понимаю.мне легко рассуждать из страны,где система проверок и противовесов работает больше 200 лет,тебе виднее...и все же - алтернатива?
показати весь коментар
22.05.2017 22:57 Відповісти
А як без цього обходяться Британія, Скандинавія, Японія? Зрозуміло, там є монархи, але цей середньовічний атавізм має влади "нуль без палочки". Верховний командувач ЗС може бути головою виконавчої гілки влади (але у ВБ та Норвегії ними числяться королі), проте зрозуміло що без компетенції оперативного управління армією це лише формальні "стрілочники", тому не обов'язково суміщати.
показати весь коментар
23.05.2017 12:18 Відповісти
Т.е. традиционная военная демократия,как она была при Сечи? С гетманом?
показати весь коментар
23.05.2017 17:51 Відповісти
Віськова демократія взагалі нідочого
показати весь коментар
23.05.2017 22:01 Відповісти
Пиночет?
показати весь коментар
23.05.2017 22:05 Відповісти
Помню у него плакатик был--" И уважать его заставим,Русский ЯзЫг".
показати весь коментар
22.05.2017 20:38 Відповісти
Та дайте Льошику шаКАЛада, заслужив...💩💩💩💩
показати весь коментар
22.05.2017 20:41 Відповісти
лопату?
показати весь коментар
22.05.2017 20:46 Відповісти
На лапате…..
показати весь коментар
22.05.2017 21:14 Відповісти
ужас....квоти на українську мову в Україні ...ще де в якій країні таке може бути...
показати весь коментар
22.05.2017 20:42 Відповісти
вроде что-то похоже во Франции есть. про квоты на франц. фильмы слыхал... ну и франц. язык они защищают тоже...
показати весь коментар
22.05.2017 20:48 Відповісти
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 8790
... его пытали(
... как он мог ?, он такой доверчивый(с)
показати весь коментар
22.05.2017 20:48 Відповісти
що тварі...так сильно "смаженим" засмерділо ?
показати весь коментар
22.05.2017 20:50 Відповісти
какие квоты??????????? мы Украина!!!!!!!!!! всё на украинском языке!!!!!!!!!!!!! митарасы!!!!!!!
показати весь коментар
22.05.2017 21:04 Відповісти
А квоты на Гончаренко предвидятся?
показати весь коментар
22.05.2017 21:09 Відповісти
Опять изык.... ВР, не изменяя себе, лет с 20 водит за нос население Украины. Самые насущные
сейчас законы о гражданстве, об импичменте, закон об оккупированных территориях - в игноре.
показати весь коментар
22.05.2017 21:12 Відповісти
Не голосують бо бояться, що ***** злиє в ЗМІ їхні кацапські паспорта
показати весь коментар
22.05.2017 21:24 Відповісти
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 4920
показати весь коментар
22.05.2017 21:24 Відповісти
Ну, а я - о чем? Именно об этом...гончаренке...
показати весь коментар
22.05.2017 21:27 Відповісти
Вот такие они члены Блока Продажных ПраститутокФракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 243
показати весь коментар
22.05.2017 21:27 Відповісти
Что, кондитер спешно спасает свой нулевой рейтин?
показати весь коментар
22.05.2017 21:28 Відповісти
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 588
показати весь коментар
22.05.2017 21:29 Відповісти
И таких у Пети большинствоФракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 4415
показати весь коментар
22.05.2017 21:30 Відповісти
Фракция "Блока Порошенко" поддержит введение языковых квот на телевидении, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 2710
показати весь коментар
22.05.2017 21:42 Відповісти
АТО триватиме години
показати весь коментар
22.05.2017 22:09 Відповісти
Надо же воду замутить чтобы люди не думали о зарплатах, пенсиях, тарифах, ценах.
А Гончаренко человек беспринципный. Он 9 лет был в партии регионов и прислуживал Януковичу.. Один высокопоставленный чиновник даже назвал его мразью. Кстати, в БПП
почти все такие. А Андрей Парубий забивает повестку дня ВР всякой чепухой . чтобы не
рассматривать жизненно важные для народа вопросы. Бывший майдановец А.Парубий
деградировал и перешёл на службу к олигархам.
показати весь коментар
22.05.2017 22:29 Відповісти
Підтримую радіо Львів.
показати весь коментар
22.05.2017 22:43 Відповісти
на древнеруский выдайте, все таки это язык основателей Киева и создателей Украины, не то что украинская мова и русский язык, на которых говорят те, кто их наследство без толку делит
показати весь коментар
23.05.2017 03:17 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=7Jlvl1SN3vM&feature=player_detailpage&t=1379 Мова ВКЛ

https://www.youtube.com/watch?v=jV7FLaAgYGU На якой мове размаўлялі ў ВКЛ?
показати весь коментар
23.05.2017 11:28 Відповісти
Мальчиш-плохиш,хватит пиариться.....из тебя реформатор как с кобылы невеста....
показати весь коментар
23.05.2017 08:50 Відповісти
мне интересно, кто это считал и как?
а также кто и как это будет проверять?
показати весь коментар
23.05.2017 11:05 Відповісти