Поліцейський у Глухові загинув через удар блискавки
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН,чоловік разом із родиною відпочивав на місцевій водоймі. Почалася гроза. Сім'я вирішила повернутися додому. Коли всі сіли в автомобіль, поліцейський пішов до озера, щоб витягнути з води вудки. У цей момент і вдарила блискавка.
Медики, яких викликали на місце трагедії, підтвердили, що смерть настала саме від удару блискавки.
Тоже абсолютно не понял, зачем указано, что он полицейский? А если киевский сантехник, к примеру, утонет не дай Бог в Турции, то его профессию в новостях указывать будут?
а дядько красиво умер