Методи блокування російських соцмереж - це тупість, що переходить у шкідництво, - Саакашвілі

Екс-губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив, що рішення Президента Петра Порошенка про блокування в Україні російських соцмереж і сайтів є "нелюдським і відображає вкрай байдуже ставлення до власних співгромадян".
Як інформує Цензор.НЕТ,про це він написав на своїй сторінці у Facebook."Рішення Порошенко заблокувати Вконтактє, Однокласники і Мейл.ру, саме по собі спірне, але методи, якими це було зроблено, безперечно, нелюдські і показують вкрай байдуже ставлення до власних співгромадян", - написав Саакашвілі.
"Через те, що як мінімум не було дано достатньо часу, мільйони людей втратили доступ до своїх контактів і сімейних фото і відео архівів. Якщо людина не може більше подивитися свої сімейні фотки - це і є захист від ворожої пропаганди? Як на мене, то це тупість, що переходить у шкідництво", - резюмував екс-губернатор Одеської області.
Як повідомляли раніше, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України про введення санкцій проти російських соціальних мереж. Згідно з указом Президента №133/2017, обмежувальні санкції передбачають заборону інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до ресурсів Mail.ru, "Вконтакте", "Одноклассники". Санкції також введені проти ТОВ "Яндекс", російських компаній - розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".Джерело: https://censor.net/ua/n441168
Топ коментарі
+65 Панько Недобрий
показати весь коментар
24.05.2017 18:43 Відповісти Посилання +55 Kare Resa
показати весь коментар
24.05.2017 18:42 Відповісти Посилання +44 Панько Недобрий
показати весь коментар
24.05.2017 18:39 Відповісти Посилання
Жодної мови не йде про блокування соцмереж. Прекрасно працюють fb, twitter, instagram і т.д. Йдеться про ворожі москальські пропагaндoнські ресурси, місця котрим не може бути в жодній цивілізованій країні...