6114 відвідувачів онлайн
5 075 18

1565 осіб відбувають довічне ув'язнення в Україні, - Мін'юст

тюрьма зона

Сьогодні довічне ув'язнення в Україні відбувають 1565 осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов в інтерв'ю "Укрінформу".

"Якщо говорити про тих, хто перебуває в пенітенціарній системі, їх близько 61 тисячі. Йдеться про перебування у наших установах. Кілька років тому це число становило 120 тисяч", - інформує він.
За його словами, на кінець першого кварталу 2017 року на довічному ув'язненні перебували 1565 осіб, з них 22 жінки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін пропонує Раді ввести довічне ув'язнення за злочини проти людства, - Петренко
Топ коментарі
+3
Вы поняли, чего сегодняшних отпускают?

Мест просто нет.
показати весь коментар
24.05.2017 22:34 Відповісти
+2
А вот это уже не смехахаханьки.... В ДНР будет своя "Антрацитовая долина"... https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1009064/v_dnr_zovut_ukrainskikh_proghrammistov_ostavshikhsia_biez_raboty_iz-za_poroshienko В ДНР зовут украинских программистов, оставшихся без работы из-за Порошенко
показати весь коментар
24.05.2017 22:41 Відповісти
+2
"почему мы должны кормить этих уродов". З нашими ментами, прокурорами і суддями може виявитись, що людина не скоїла злочин і була ув"язнена . За злочини, що скоїв Чикотило, сиділо 10 невинних, з яких вибили зізнання, ще кількох розстріляли.
показати весь коментар
24.05.2017 22:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вы поняли, чего сегодняшних отпускают?

Мест просто нет.
показати весь коментар
24.05.2017 22:34 Відповісти
Потрібні штрафбати смертників які погодяться воювати з ворогом в обмін на звільнення, в нас треба штурмувати Ясинуватську розв'язку, а 1500 штрафників це потужна сила. Досить сидіти на державному утриманні, треба братись за роботу!
показати весь коментар
24.05.2017 23:57 Відповісти
Не для всех...а для военных которые приняли условия игры 90-х...
показати весь коментар
25.05.2017 00:03 Відповісти
" 1565 человек отбывают пожизненное заключение в Украине - Минюст "

Я думаю , надо всех отпустить на поруки
показати весь коментар
24.05.2017 22:35 Відповісти
В Белоруссии Бацька всех бы под картошку положил.
показати весь коментар
24.05.2017 22:35 Відповісти
в Беларуси попкари говорят - привезут Луку и ему камеру определим хоть с петухами хоть с курями )))
показати весь коментар
24.05.2017 22:39 Відповісти
У Батьки минимум 1 в два года, в Америке десяткоми за год.
показати весь коментар
24.05.2017 22:40 Відповісти
не демократично как то , вот я и говорю - нема у нас демократии как в америке )
показати весь коментар
24.05.2017 22:42 Відповісти
Во сколько раз США по численности населения больше Беларуси?
показати весь коментар
25.05.2017 00:50 Відповісти
жестоко ..
ну если камеры как в Швеции чи Голландии , то хай сидят , всеж лучше чем за стенами , спокойнее..Да и еду. омары можно из ресторанов заказывать ..)
показати весь коментар
24.05.2017 22:41 Відповісти
А вот это уже не смехахаханьки.... В ДНР будет своя "Антрацитовая долина"... https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1009064/v_dnr_zovut_ukrainskikh_proghrammistov_ostavshikhsia_biez_raboty_iz-za_poroshienko В ДНР зовут украинских программистов, оставшихся без работы из-за Порошенко
показати весь коментар
24.05.2017 22:41 Відповісти
Про прабабцю захераста і Рейк"явік.

https://www.facebook.com/maksym.maiorov?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Maksym Maiorov https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1644507708910798&set=a.103432053018379.7151.100000547533478&type=3 11 травня о 12:07 · Щоб закрити тему концтабору в Рейк'явіку 1565 человек отбывают пожизненное заключение в Украине, - Минюст - Цензор.НЕТ 7125
Друга світова війна не пройшла повз Ісландію. Після окупації Данії та Норвегії навесні 1940 року Німеччина підготуала собі зручний плацдарм для експансії в Атлантику. Щоб попередити подальші дії ворога, Велика Британія вдалася до превентивних дій і перша окупувала Ісландію. На той час це була нейтральна незалежна країна, формально пов'язана з Данією спільним королем. Окупація британцями Ісландії розпочалася синхронно з вторгненням Німеччини у Бенілюкс - 10 травня 1940 року. Офіційний Рейк'явік висловив протест, але ніяк не міг завадити окупації. Врешті ісландці погодились на співпрацю з окупантами. Справді ж постраждали тільки німецькі громадяни, переважно співробітники консульства Німеччини. Чи була серед них бабця терориста Захарченка - невідомо, але американців вона там навряд чи дочекалася. Арештованих німців майже одразу вивезли з Рейк'явіка до Британії. Щоб трохи розвантажити британців, США погодились взяти Ісландію під свій контроль. Заміна британського окупаційного контингенту на американський відбулася влітку 1941 року.
показати весь коментар
24.05.2017 22:49 Відповісти
в нашем случае нужно более кардинальные меры...
показати весь коментар
24.05.2017 23:05 Відповісти
не понимаю почему мы должны кормить этих уродов, платить за их охрану и т.п.... это издевательство, инъекцию, путевка в крематорий и домой в ад......
показати весь коментар
24.05.2017 22:43 Відповісти
Судья ужинать пошла, или чего такой длинный перерыв? 1-й, 2-й, 3-й быстро как-топошли. А этот, **** такая, ерепенится, похоже. Косит под нищего.
показати весь коментар
24.05.2017 22:45 Відповісти
"почему мы должны кормить этих уродов". З нашими ментами, прокурорами і суддями може виявитись, що людина не скоїла злочин і була ув"язнена . За злочини, що скоїв Чикотило, сиділо 10 невинних, з яких вибили зізнання, ще кількох розстріляли.
показати весь коментар
24.05.2017 22:49 Відповісти
А скільки з них сидить по підставі?
показати весь коментар
25.05.2017 08:50 Відповісти