Сбербанк не планує вихід до Криму через "широкий спектр санкцій", - Греф

Сбербанк Росії через діючі проти нього санкції ЄС і США не буде починати роботу в Криму після продажу українського бізнесу.
Про це повідомив голова Сбербанку Герман Греф на прес-конференції після зборів акціонерів, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна"."Крим і робота в Україні слабо пов'язані. Наша робота в Криму означає потрапляння в дуже широкий спектр санкцій", - сказав Греф.
На даний момент український бізнес представлений однойменним дочірнім банком Сбербанку Росії і "дочкою" Sberbank Europe - VS Банком.
Раніше Сбербанк РФ заявив, що домовився про продаж дочірнього банку в Україні Саїду Гуцерієву (синові власника нафтової компанії "Русснефть" Михайла Гуцерієва) і Григорієві Гусельникову. Планується, що 55% акцій вони куплять безпосередньо, тоді як ще 45% акцій будуть належати латвійському Norvik Banka (основний акціонер Гусельников).
16 березня Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про введення санкцій проти 5 банків із російським держкапіталом. Санкції (запобігання виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних із банком осіб) введені на рік щодо Сбербанку, VS Банку, Промінвестбанку, ВТБ Банку і БМ Банку.
https://censor.net/user/401836