8235 відвідувачів онлайн
7 957 121

Кириленко закликає якнайшвидше прийняти новий закон про державну мову

путин газ тимошенко кириленко

В Україні потрібно прийняти новий закон про державну мову, який отримав би громадську підтримку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.
"Є кілька законопроектів у парламенті, і треба шукати компроміс. Я переконаний, він буде знайдений. Як член Кабінету Міністрів і як громадянин я докладу також зі свого боку всіх зусиль, щоб новий закон про державну мову отримав більше суспільної і політичної підтримки, бо це важливо не лише з погляду мовної справедливості, а й враховуючи питання національної безпеки", - сказав він.
осі діє ще за часів Януковича прийняте мовне законодавство, яке стимулює зневагу до української мови як державної, і якщо чітко його виконувати, то українській мові взагалі немає місця в українському суспільстві. І тому в комплексі вирішити цю проблему можна лише, якщо буде ухвалено новий закон про державну мову", - додав чиновник.

Нагадаємо, 68% громадян України вважають рідною мовою українську.
Топ коментарі
+12
Напевно "боротьба" за українську мову вигідна справа.
Кириленко призывает поскорее принять новый закон о государственном языке - Цензор.НЕТ 4971
показати весь коментар
27.05.2017 14:00 Відповісти
+10
Видимо ещё один дворец решил себе построить .....
показати весь коментар
27.05.2017 13:27 Відповісти
+9
Давно не чув Кириленко, він після скандалу з дружиною і її докторським ступенем лежав на дні, а зараз знову сплив з забійною темою, яку можна мусувати роками.
показати весь коментар
27.05.2017 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
що нам у своїй державі робити. то есть национализм, нацизм та шовинизм.. то выходит ми в украине унтерменши?
показати весь коментар
27.05.2017 14:35 Відповісти
Кажу ж кацап. Ще й історію України вчи. А тоді вже вилазь зі своїми дурними питаннями.
показати весь коментар
27.05.2017 14:40 Відповісти
Это ты русский шовинист. И никак мы от этого шовинизма избавиться не можем.
В России влядение русским языком есть обязательным для граждан. Это шовинизм? Нет.
А вот когда ты борешься за свое право не знать украинского в Украине -- это шовинизм. Для русского человека разговаривать на мове селюком -- это унижение, правда?
показати весь коментар
27.05.2017 23:49 Відповісти
Кацапо-фашист, а чи не хочеш ти звернутися із відкритим листом до канцлера Німеччини Меркель і запропонувати їй зробити рос.мову другою державною?
показати весь коментар
28.05.2017 11:19 Відповісти
То може їх ще й у раду "обрати" завдяки узькоязичним підрахуям? Може нам ще й перед ****** вибачитись, бо так ми мамо якісь там шанси когось там повернути?
Та взагалі під ярмом "братьєв" конкуренція не може бути вільною.
показати весь коментар
27.05.2017 14:45 Відповісти
То може їх ще й у раду "обрати" завдяки узькоязичним підрахуям?

ни, навищо? обирайте и дали украиномовних кучерявих володарив..
показати весь коментар
27.05.2017 14:52 Відповісти
Ви спрвді вважаєте, що зробивши російську другою державною, скінчиться війна, чи прикидаєтесь?
показати весь коментар
27.05.2017 14:55 Відповісти
треба ризикнути
показати весь коментар
27.05.2017 14:58 Відповісти
Це можна булоб зробити відносно тихо за часів Януковича, при умові вдалої боротьби з коррупцією. Тоді б суспіство це проковтнуло. Але тіліки не зараз після того всього... Буде великий вибух всередені країни, чим звичайно дехто скористається...Краще зараз взагалі не чипати ці питання...
показати весь коментар
27.05.2017 15:13 Відповісти
О какой. Видит, что русский задавит украинский, и давай уже за свободную конкуренцию топить. У руссифицировали свободной конкуренцией?
А в Германии твоей свободная конкуренция? Скоро там владение немецким станет необязательным. Пойди это немцам расскажи.
показати весь коментар
27.05.2017 23:46 Відповісти
Приспособленец...
показати весь коментар
27.05.2017 14:02 Відповісти
Заява професійного борцуна викликала певні асоціації..
Кириленко призывает поскорее принять новый закон о государственном языке - Цензор.НЕТ 300
показати весь коментар
27.05.2017 14:11 Відповісти
Іноді, як кажуть американці, навіть сліпа білочка знаходить жолудь.
показати весь коментар
27.05.2017 14:15 Відповісти
Та не в Мові діло,а в засраньцях,які підливають масло у вогонь!
показати весь коментар
27.05.2017 14:45 Відповісти
це його дружина найкращий плагіатор України? навіть григорович випередила
показати весь коментар
27.05.2017 14:45 Відповісти
Войовничі прибічники "русскага міра" будуть дуже раді суспільному обговорюванню будь-якого нового закону про мову. Вони точно зуміють це використати для розколу суспільства.
Нетерплячий пан Кириленко вже не вперше пропонує суспільству тему в принципі правильну, але яка ще не на часі. За часів Ющенка він так само педалював тему НАТО, до якої більшість суспільства, на жаль, не була готова.
Такі речі треба робити вчасно. Обов'язок відповідального політика - добре це відчувати.
показати весь коментар
27.05.2017 14:47 Відповісти
В першу чергу треба відмінити українофобськии' закон кк ,а друге що доброго Кириленко зробив для української мови і культури ,відповідь нічого ,запам'ятався хіба ,що п'ятьма квартирами і двома заміськими будинками за які заслуги віце прем'єр ? По своїи' бездіяльності він дуже схожии' з своїм колегою Стецем .
показати весь коментар
27.05.2017 15:25 Відповісти
Закон про "мову" должен состоять из одного предложения:
"Государственным языком Украины является украинский". И все! Больше - ничего...
показати весь коментар
27.05.2017 18:05 Відповісти
Маразм?
Кириленко призывает поскорее принять новый закон о государственном языке - Цензор.НЕТ 7292
показати весь коментар
27.05.2017 19:30 Відповісти
Государственный язык должен быть один государственный.
показати весь коментар
27.05.2017 21:10 Відповісти
Сторінка 2 з 2