6461 відвідувач онлайн

Російські артисти не хочуть виступати на окупованому Донбасі, - Кобзон

кобзон
"Я дивуюся моїм колегам, які, злякавшись санкцій, не хочуть приїжджати сюди. Їм Маямі ближче, ніж Донбас. Я ж вважаю, що обов'язок, особливо якщо це моя батьківщина, я народився на цій землі, бути з тими людьми, які перебувають у складних, екстремальних ситуаціях. Я думаю, що я можу зробити і як можу виступити, щоб подякувати цим мужнім людям", - цитує Кобзона Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

Читайте також: "Я дуже радий. Нема чого їхати в бандитську країну", - Кобзон про заборону СБУ на в'їзд учасниці на Євробачення від РФ Самойловій
Топ коментарі
+89
Искренний долбо*б...
показати весь коментар
28.05.2017 21:03 Відповісти
+68
так чего же ллечиться едет в Европу,ане в ДНР ЛНР?
показати весь коментар
28.05.2017 21:04 Відповісти
+59
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
28.05.2017 21:05 Відповісти

Завантаження...