6815 відвідувачів онлайн
4 787 28

Влада Польщі збиратиме інформацію про жителів-іноземців

польша

Міністерство національної оборони Польщі буде збирати інформацію про іноземців, які проживають у країні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив заступник голови відомства Міхал Дворчік.
За його словами, це буде робитися з міркувань безпеки. Він додав, що це рішення "абсолютно стандартне". "З огляду на ситуацію в ЄС сьогодні, держава повинна мати у своєму розпорядженні інформацію про іноземців, які проживають на території Польщі", - пояснив чиновник.
Нагадаємо, в 2016 році іноземці подали 100 тис. клопотань про надання дозволу на перебування в Польщі. Це на 30% більше, ніж у 2015 році. Серед усіх таких заяв 90% стосувалися отримання дозволу на тимчасове перебування. Серед запитів дозволів на тимчасове перебування 69% клопотань - від громадян України. Це на 50% більше, ніж протягом аналогічного періоду 2015 року.
Топ коментарі
+4
терпеть, не могу, что пшеков, что кацапов. И те и те, г...о.
показати весь коментар
29.05.2017 17:01 Відповісти
+3
особенно для таких как ты.
показати весь коментар
29.05.2017 17:04 Відповісти
+2
а мы на таких Аленях как ты!
показати весь коментар
29.05.2017 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На шпионов ?
показати весь коментар
29.05.2017 16:58 Відповісти
та нафик кому надо в этой ляхии жить..испания круче
показати весь коментар
29.05.2017 16:59 Відповісти
И чем она круче? Ждать гр-ва 12-14 лет. А в Польше с польскими корнями паспорт очень быстро выдают. После этого можно жить и в Испании при желании или вообще пофиг где. А с польскими корнями у нас сотни тысяч.
показати весь коментар
29.05.2017 17:08 Відповісти
терпеть, не могу, что пшеков, что кацапов. И те и те, г...о.
показати весь коментар
29.05.2017 17:01 Відповісти
будет собирать информацию о проживающих в стране иностранцах....

oi...ohota na kozlomordyh poshla
показати весь коментар
29.05.2017 17:02 Відповісти
особенно для таких как ты.
показати весь коментар
29.05.2017 17:04 Відповісти
kakih esho kadilakah ? apjatj spish a ruki s klaviaturi nemozhesh ubratj capa ?
показати весь коментар
29.05.2017 17:09 Відповісти
vse prosta kozloryly esli roga torchat - znachet pod sankcijami
показати весь коментар
29.05.2017 17:15 Відповісти
oi...tak vy , ja smotrju, otstali po metodichkam...uzhe prijehali , da uehali...tak shto vse ok u nas
показати весь коментар
29.05.2017 17:20 Відповісти
daaa...hotelas by posmotretj kak oni krasivo gorjat v dolj granici - potoropites a to mi zhdem uzhe
показати весь коментар
29.05.2017 17:29 Відповісти
"Мы вам не завидуем." aha ha nu kanjeshno
"ты этого не увидишь" ja ne toljko uvizhu - no esho na tvoih kostjah stancuju - zapomni eto parnokopytnoe
показати весь коментар
29.05.2017 17:37 Відповісти
а мы на таких Аленях как ты!
показати весь коментар
29.05.2017 17:18 Відповісти
На кадилах вы ездите.
показати весь коментар
29.05.2017 17:28 Відповісти
а, что они раньше не собирали? демократы однако...
показати весь коментар
29.05.2017 17:04 Відповісти
дура ватоголовая(извини) я не Иван Афанасьев и мне твои советы не нужны.
показати весь коментар
29.05.2017 17:17 Відповісти
правильно делают,с лугандона лично знаю пару-тройку экземпляров которые бегали по началу за "русский мир",а как поняли что не выходит начали пищать что беженцы и просить побыта....но вот незадача- тут работать надо..