9476 відвідувачів онлайн
50 847 152

Петербурзький стоматолог видалила в жінки 22 здорові зуби

стоматолог

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно 40-річної лікаря-стоматолога та засновниці однієї з комерційних структур у Санкт-Петербурзі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства, в 2014 році підозрювана ввела в оману 43-річну місцеву жительку щодо обсягу необхідних стоматологічних послуг. Вона видалила в жінки 22 здорові зуби і встановила "мости" неналежної якості, отримавши від потерпілої понад 843 тис. рублів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Замість системи охорони здоров'я в Україні існує система охорони хабарів, - Супрун
Топ коментарі
+35
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.05.2017 17:36 Відповісти
+34
hotela do mozga dobratsa navernoe
показати весь коментар
29.05.2017 17:34 Відповісти
+33
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.05.2017 18:22 Відповісти

Завантаження...