Петербурзький стоматолог видалила в жінки 22 здорові зуби

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно 40-річної лікаря-стоматолога та засновниці однієї з комерційних структур у Санкт-Петербурзі.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства, в 2014 році підозрювана ввела в оману 43-річну місцеву жительку щодо обсягу необхідних стоматологічних послуг. Вона видалила в жінки 22 здорові зуби і встановила "мости" неналежної якості, отримавши від потерпілої понад 843 тис. рублів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство). Топ коментарі
+35 vitaliymkua
показати весь коментар
29.05.2017 17:36 Відповісти Посилання +34 nav svargi
показати весь коментар
29.05.2017 17:34 Відповісти Посилання +33 Supple Vine
показати весь коментар
29.05.2017 18:22 Відповісти Посилання
hotela do mozga dobratsa navernoe