8444 відвідувача онлайн
5 587 16

Працюємо над оновленням послуги кур'єрської доставки за допомогою електромобілів, - керівник "Укрпошти". ФОТОрепортаж

"Укрпошта" з метою оновлення автопарку тестує електромобілі Citroën Berlingo Electric.

Про це у Фейсбуці пише генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає Цензор.НЕТ.

Також читайте: Кияни знову можуть оплачувати комунальні послуги за квитанціями ГІОЦ у відділеннях "Укрпошти", - КМДА

"Працюємо над оновленням автопарку, при тому намагаємось не втрачати зв'язку зі світом. Пам'ятаєте, у березні ми говорили про оновлення послуги кур'єрської доставки за допомогою електроавтомобілів? Крок за кроком готуємося втілювати наміри і в пошуках оптимального рішення, яке може задовольнити наші потреби для якісної роботи на кур'єрці, тестуємо електрокар від Citroën, модель Berlingo Electric", - написав він і виклав фото автомобілів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Використання Нацполіцією електромобілів Mitsubishi заощадить Україні 300 млн гривень, - Аваков

Смілянський запрошує інших постачальників "поки екзотичних для України" електричних авто до співпраці.

Працюємо над оновленням послуги курєрської доставки за допомогою електромобілів, - керівник Укрпошти 01Працюємо над оновленням послуги курєрської доставки за допомогою електромобілів, - керівник Укрпошти 02Працюємо над оновленням послуги курєрської доставки за допомогою електромобілів, - керівник Укрпошти 03
Топ коментарі
+10
Мама дарагая... Які там електромобілі!!!
Ха й той "глава" УкрПошти зайде в звичайне відділення, в обласному чи райцентрі, бо видать він в них жодного разу не був!
Там такі злидні, поштальйони збирають по гривні на стержень до ручки!
А вони про електромобілі... Банда бариг, іншого не скажеш...
показати весь коментар
31.05.2017 11:23 Відповісти
+7
"Укрпочта" с целью обновления автопарка тестирует электромобили Citroën Berlingo Electric.
=======================================================================

Интересно: за какие средства нищая Укрпочта купила такие дорогие электромобили?

И разве отсутствие электромобилей - самая главная проблем Укрпочты?

А может откаты причина такой покупки?
показати весь коментар
31.05.2017 11:19 Відповісти
+3
Укрпошту треба продати в приватні руки, бо це величезний корупційний проект на якому крадуть сотні мільйонів щороку. В 2016 році збитки Укрпошти сягнули 190 млн грн!
показати весь коментар
31.05.2017 11:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Работаем..." , - глава "Укрпочты"
показати весь коментар
31.05.2017 11:12 Відповісти
Укрпошту треба продати в приватні руки, бо це величезний корупційний проект на якому крадуть сотні мільйонів щороку. В 2016 році збитки Укрпошти сягнули 190 млн грн!
показати весь коментар
31.05.2017 11:16 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000082686465&hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Юрій Винничук
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1566424006703674&id=100000082686465 Yesterday at 7:31pm ·

За Австрії лист з Чернівців до Львова приходив наступного дня. Тепер лист зі Львова у Винниках я отримав через 12 днів. Запрошення на подію яка відбулась. І це не вперше. Не знаю кого матюкати.
показати весь коментар
01.06.2017 00:01 Відповісти

А может откаты причина такой покупки?
показати весь коментар
31.05.2017 11:19 Відповісти
Это всё фигня , в Китае работают над внедрением одно тонных квадракоптеров для поставки товаров в сельскую местность...
показати весь коментар
31.05.2017 11:21 Відповісти
уберите бабушек по 70 лет с отделений, совок чертов. посадите нормальных специалистов и дайте им нормальную зарпалту. посылки в соседние города идут по неделе, это не мысленно.
показати весь коментар
31.05.2017 11:22 Відповісти
Оформления посылок занимает 30 минут и больше. постоянно дибильное заполнение бумаг.
показати весь коментар
31.05.2017 11:35 Відповісти
а также постоянные проблемы ПО, и табличка "ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА"
показати весь коментар
31.05.2017 11:37 Відповісти
Мама дарагая... Які там електромобілі!!!
показати весь коментар
31.05.2017 11:23 Відповісти
Не обязательно в райцентре, в Киеве, в Киеве также, Карл!!!
показати весь коментар
31.05.2017 11:33 Відповісти
Сарочка, как всегда с вами согласен...
показати весь коментар
31.05.2017 11:34 Відповісти
далі будуть електрогвинтокрили по ціні шаттлів
показати весь коментар
31.05.2017 11:35 Відповісти
Батя, мы стараемся)..дроны попробуйте!)
показати весь коментар
31.05.2017 11:43 Відповісти
Ну норм, чё...
показати весь коментар
31.05.2017 11:46 Відповісти
а что в укрпочте уже все отделения компьютеризировали?
или руководство решило авто себе новые приобрести?
показати весь коментар
31.05.2017 12:34 Відповісти
Электромобиль-се файно.
показати весь коментар
31.05.2017 14:18 Відповісти