Працюємо над оновленням послуги кур'єрської доставки за допомогою електромобілів, - керівник "Укрпошти". ФОТОрепортаж
Про це у Фейсбуці пише генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає Цензор.НЕТ.
"Працюємо над оновленням автопарку, при тому намагаємось не втрачати зв'язку зі світом. Пам'ятаєте, у березні ми говорили про оновлення послуги кур'єрської доставки за допомогою електроавтомобілів? Крок за кроком готуємося втілювати наміри і в пошуках оптимального рішення, яке може задовольнити наші потреби для якісної роботи на кур'єрці, тестуємо електрокар від Citroën, модель Berlingo Electric", - написав він і виклав фото автомобілів.
Смілянський запрошує інших постачальників "поки екзотичних для України" електричних авто до співпраці.


"Працюємо над оновленням автопарку, при тому намагаємось не втрачати зв'язку зі світом. Пам'ятаєте, у березні ми говорили про оновлення послуги кур'єрської доставки за допомогою електроавтомобілів? Крок за кроком готуємося втілювати наміри і в пошуках оптимального рішення, яке може задовольнити наші потреби для якісної роботи на кур'єрці, тестуємо електрокар від Citroën, модель Berlingo Electric", - написав він і виклав фото автомобілів.
Смілянський запрошує інших постачальників "поки екзотичних для України" електричних авто до співпраці.


Ха й той "глава" УкрПошти зайде в звичайне відділення, в обласному чи райцентрі, бо видать він в них жодного разу не був!
Там такі злидні, поштальйони збирають по гривні на стержень до ручки!
А вони про електромобілі... Банда бариг, іншого не скажеш...
=======================================================================
Интересно: за какие средства нищая Укрпочта купила такие дорогие электромобили?
И разве отсутствие электромобилей - самая главная проблем Укрпочты?
А может откаты причина такой покупки?