12099 відвідувачів онлайн
4 874 62

Використання Нацполіцією електромобілів Mitsubishi заощадить Україні 300 млн гривень, - Аваков

хмельницкий
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС, про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час відкриття нового сервісного центру МВС у м. Біла Церква.

"Сьогодні тут ми ще тому, що зареєстрували нові автомобілі для Нацполіції. Це, мабуть, перші електромобілі Mitsubishi Outlander, які ми отримали від корпорації Mitsubishi. Сьогодні ці автомобілі заступають на службу Нацполіції в Київській області", - зазначив Аваков.
Також читайте: Поліцейський велопатруль розпочав роботу в Кривому Розі, - Аваков. ВIДЕО

Як повідомляв відомо, 25 травня підрозділи Національної поліції отримали 635 службових автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV із гібридною установкою.
Топ коментарі
+12
Их за год 90% разобьют в хлам, вот и вся экономия.
показати весь коментар
30.05.2017 15:29 Відповісти
+9
Не! От ВЕЛОмобилей больше толка. И физическая подготовка, и налогоплательщикам легче. А то Авакян скоро "бетменмобили" захочет!!!
показати весь коментар
30.05.2017 15:29 Відповісти
+5
Это для "средних умов" 300 лимонов деревьяных. Вроде за счет бензина.
Только Авакян не говорит, чтобы секономить за бензин на них надо 20 лет ездить.
А ОНИ ПРИУСЫ ЗА 2 ГОДА КОНЧИЛИ!!
показати весь коментар
30.05.2017 15:41 Відповісти

Завантаження...