Використання Нацполіцією електромобілів Mitsubishi заощадить Україні 300 млн гривень, - Аваков

"Сьогодні тут ми ще тому, що зареєстрували нові автомобілі для Нацполіції. Це, мабуть, перші електромобілі Mitsubishi Outlander, які ми отримали від корпорації Mitsubishi. Сьогодні ці автомобілі заступають на службу Нацполіції в Київській області", - зазначив Аваков.
Як повідомляв відомо, 25 травня підрозділи Національної поліції отримали 635 службових автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV із гібридною установкою.
Только Авакян не говорит, чтобы секономить за бензин на них надо 20 лет ездить.
А ОНИ ПРИУСЫ ЗА 2 ГОДА КОНЧИЛИ!!