8305 відвідувачів онлайн
19 930 24

"Реал" розгромив "Ювентус", вигравши другий раз поспіль Лігу чемпіонів

Іспанський футбольний клуб "Реал" обіграв італійський "Ювентус" у фінальному матчі Ліги чемпіонів з рахунком 4:1. Команда в 12-й раз в історії стала володарем трофея.

Зустріч відбулася на стадіоні "Прінсіпаліті" в Кардіффі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Перший гол у матчі на 20 хвилині гри забив Кріштіану Роналду. М'яч у відповідь на 27 хвилині забив форвард "Ювентуса" Манджукич.

У другому таймі "Реал" вийшов вперед. Спочатку бразилець Карлос Касеміро на 61 хвилині відправив м'яч у сітку воріт "Ювентуса", а через 3 хвилини успіх мадридців закріпив Роналду. Четвертий гол у ворота Буффона на 90-й хвилині забив Марко Асенсіо.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ребров оголосив про відставку з поста головного тренера "Динамо"

"Реал" став першим клубом із 1990 року, який виграв Лігу чемпіонів два роки поспіль. "Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів втретє за останні чотири роки.

Фінальний матч нинішньої Ліги чемпіонів - 19-й за рахунком між цими двома клубами в розіграшах європейських кубків. Частіше "Реал" зустрічався тільки з мюнхенською "Баварією" (24 рази).
Топ коментарі
+19
у Азірова
показати весь коментар
04.06.2017 00:00 Відповісти
+13
кіля жІв, кіля буде жити в пасажирських ваґінах
показати весь коментар
04.06.2017 00:12 Відповісти
+12
"піздоровлєнія" ти де вчився?
показати весь коментар
03.06.2017 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Буфона жалко. Один титул не покорил только.
показати весь коментар
03.06.2017 23:49 Відповісти
Щирі піздоровлєнія Рєалу!
показати весь коментар
03.06.2017 23:49 Відповісти
"піздоровлєнія" ти де вчився?
показати весь коментар
03.06.2017 23:58 Відповісти
у Азірова
показати весь коментар
04.06.2017 00:00 Відповісти
Думаю, що піздирівлення
показати весь коментар
04.06.2017 00:13 Відповісти
кіля жІв, кіля буде жити в пасажирських ваґінах
показати весь коментар
04.06.2017 00:12 Відповісти
Не надо было итальянцу Матерацци задевать Зинедина Зидана - может и счёт этого матча не был бы таким разгомным...
показати весь коментар
03.06.2017 23:55 Відповісти
Зідан ужє грав в Ювєнтусі протєв Рєала іще в 90-их роках! Програв таді фінал Рєалу! А тіпер в якасті тренєра Рєала пабідил Ювентус
показати весь коментар
03.06.2017 23:59 Відповісти
Спасибо, кэп.
Речь о другом...
показати весь коментар
04.06.2017 00:13 Відповісти
Не надо было итальянцу Матерацци задевать Зинедина Зидана (с)

Матерацци играл за Интер,а Зидан в своё время-в Ювентусе.
показати весь коментар
04.06.2017 00:45 Відповісти
))))) Вообще-то я имел ввиду их игру за сборные своих стран (Италия - Франция) на Чемпионате мира 2006 года.
Всем надо всё разжовывать, пля!
показати весь коментар
04.06.2017 00:52 Відповісти
Вітання улюбленій після Динамо команді!
показати весь коментар
03.06.2017 23:56 Відповісти
РЕАЛьно ярко,мощно!*****
показати весь коментар
03.06.2017 23:58 Відповісти
Шкода ЮВЕ п'ятий фінал поспіль...
показати весь коментар
03.06.2017 23:59 Відповісти
Люди сповна відпрацьовують ті гроші, які їм платять.
показати весь коментар
04.06.2017 00:01 Відповісти
А зачем тут спортивная новость на этом сайте? Или ставьте под спойлер: определился победитель Лиги чемпионов. Я хотел посмотреть потом, эх...
показати весь коментар
04.06.2017 00:06 Відповісти
Все по делу
показати весь коментар
04.06.2017 00:20 Відповісти
Не смотрел даже, так как исход для меня был на 80% ясен до матча, хотя из этой пары болел бы за Юве.
показати весь коментар
04.06.2017 00:40 Відповісти
Встреча прошла на стадионе на стадионе "Принсипалити" в Кардиффе

Источник: https://censor.net/n442669
https://censor.net/n442669
Стадион в Кардиффе назывался "Millennium Stadium".
Что-то изменилось?
Реал-с победой,а больше всех жалко Буффона:трудно вспомнить,когда он вынимал 4 за игру.
показати весь коментар
04.06.2017 00:41 Відповісти
Ничего,когда во власть зайдут патриоты и жизнь в Украине наладится,наши команды подтянутся к уровню европейских команд и мы сможем в финалах разного уровня болеть уже за своих пацанов,а не за чужих.
показати весь коментар
04.06.2017 00:43 Відповісти
фєєє, не люблю что ту, что другую команду.
показати весь коментар
04.06.2017 01:14 Відповісти
Сьогодні вже більше ніяких новин не буде на Цензорі?
показати весь коментар
04.06.2017 07:58 Відповісти
Финал Лиги Чемпионов 2018 состоится в Киеве на стадионе Олимпийский.
показати весь коментар
04.06.2017 13:20 Відповісти