Частина постраждалих під час терактів у Лондоні перебуває в критичному стані
Частина постраждалих унаслідок суботніх терактів у Лондоні залишається в критичному стані.
Про це заявив мер Лондона Садік Хан в інтерв'ю ВВС, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Шестеро людей загинули, понад 40 зазнали поранень і були доставлені в лікарні Лондона, дехто з них у критичному стані", - заявив Хан.
Як повідомлялося раніше, шестеро людей загинули і 48 поранені унаслідок нападу на Лондонському мосту і у "Боро-Маркеті". Фургон врізався в натовп, після чого озброєні ножами люди почали нападати на перехожих. За словами поліції, нападників застрелили.
Топ коментарі
+18 Ali Hasan
показати весь коментар
04.06.2017 11:14 Відповісти Посилання +11 Владимир Ив
показати весь коментар
04.06.2017 11:44 Відповісти Посилання +10 Оріяна
показати весь коментар
04.06.2017 11:20 Відповісти Посилання