9447 відвідувачів онлайн
9 148 59

Частина постраждалих під час терактів у Лондоні перебуває в критичному стані

Частина постраждалих унаслідок суботніх терактів у Лондоні залишається в критичному стані.

Про це заявив мер Лондона Садік Хан в інтерв'ю ВВС, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Шестеро людей загинули, понад 40 зазнали поранень і були доставлені в лікарні Лондона, дехто з них у критичному стані", - заявив Хан.

Як повідомлялося раніше, шестеро людей загинули і 48 поранені унаслідок нападу на Лондонському мосту і у "Боро-Маркеті". Фургон врізався в натовп, після чого озброєні ножами люди почали нападати на перехожих. За словами поліції, нападників застрелили.
Топ коментарі
+18
А в России игил не устраивает теракты.
показати весь коментар
04.06.2017 11:14 Відповісти
+11
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
04.06.2017 11:44 Відповісти
+10
Ми співчуваємо англійцям,бо й самі кожен день втрачаємо кращих українських синів на Донбасі від рук таких же самих нелюдей- терористів-рашистів.
показати весь коментар
04.06.2017 11:20 Відповісти

Завантаження...