6961 відвідувач онлайн

Запасу води в Авдіївці вистачить лише до ранку, - МінТОТ

жкх киев вода

Авдіївка зараз у режимі жорсткої економії води. Початок ремонтних робіт на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС) очікується не раніше сьогоднішнього вечора.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань окупованих територій у Твіттері, передає Цензор.НЕТ

"Авдіївка зараз у режимі жорсткої економії води, оскільки ремонтні бригади не почали роботи, щоб запустити ДФС. За інформацією СЦКК, узгодження заявки на проведення ремонтних робіт очікується сьогодні ввечері. ДСНС готова взяти участь у розмінуванні. КП Вода Донбасу: води в резервуарі вистачить на вечір 05.06 і ранок 06.06. ARDA доставить в Авдіївку 918 бутлів води. 06.06 з 10:00 до 15:00 біля стадіону будуть видавати питну воду для потреб жителів міста", - сказано в повідомленні.

Також читайте: На сьогодні питною і технічною водою жителів Авдіївки забезпечено, - Жебрівський
Топ коментарі
+17
Шо-то часто фильтровальная станция ломается...
Может нужно сначала уничтожить ломальщиков, а потом ремонтировать?
показати весь коментар
05.06.2017 16:38 Відповісти
+13
А що ахмєткін-папа,не привіз в Авдєєвку водяной гумконвой своїм ватанам? Чи він тільки радіопередавачі оркам возить під крупою?
показати весь коментар
05.06.2017 16:40 Відповісти
+13
"авдеевка", "фильтровальная станция", "перебитые электрокабеля", "ремонтные бригады", "ремонт", "ремонты", "ремонты до утра"....______________________трагедия за год, плавно переросла в комедию и уже не трогает душевные струны...
показати весь коментар
05.06.2017 16:45 Відповісти

Завантаження...