"Це зближує нас", - Туск привітав українців із введенням безвізу

Як повідомляє Цензор.НЕТ, глава Європейської ради Дональд Туск привітав українців із введенням безвізового режиму. Про це Туск написав в Twitter.
"День, який ми запам'ятаємо. Безвізові поїздки для українців стали реальністю. Це зближує нас", - написав Туск.
День, який запам'ятаємо. Безвізові подорожі для українців стали реальністю. Це зближує нас 🇪🇺🇺🇦
- Donald Tusk (@eucopresident) 11 червня 2017 р.
Як повідомлялося, з півночі 11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною і ЄС.
Нагадаємо, що 17 травня в Страсбурзі відбулася церемонія підписання законодавчого рішення про введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.
Топ коментарі
+33 maroon 5
показати весь коментар
11.06.2017 12:00 Відповісти Посилання +26 Боров
показати весь коментар
11.06.2017 12:00 Відповісти Посилання +11 Анатолик
показати весь коментар
11.06.2017 12:07 Відповісти Посилання