7563 відвідувача онлайн

"Це зближує нас", - Туск привітав українців із введенням безвізу

туск

Як повідомляє Цензор.НЕТ, глава Європейської ради Дональд Туск привітав українців із введенням безвізового режиму. Про це Туск написав в Twitter.

"День, який ми запам'ятаємо. Безвізові поїздки для українців стали реальністю. Це зближує нас", - написав Туск.

Читайте також: Клімкін перетнув кордон із Угорщиною без візи за біометричним паспортом. ФОТО

День, який запам'ятаємо. Безвізові подорожі для українців стали реальністю. Це зближує нас 🇪🇺🇺🇦

- Donald Tusk (@eucopresident) 11 червня 2017 р.

Як повідомлялося, з півночі 11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною і ЄС.

Нагадаємо, що 17 травня в Страсбурзі відбулася церемонія підписання законодавчого рішення про введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.

Топ коментарі
+33
Для меня безвиз это признание Украины добрым и порядочным соседом, которого впустили в свой современный чистый дом, а кацапам указали на место в будке
показати весь коментар
11.06.2017 12:00 Відповісти
+26
Украина уходит!!! [Зображення недоступне]
показати весь коментар
11.06.2017 12:00 Відповісти
+11
"Это сближает нас", - Туск поздравил украинцев с введением безвиза - Цензор.НЕТ 8253
показати весь коментар
11.06.2017 12:07 Відповісти

Завантаження...