15 червня "Укрзалізниця" запускає залізничне сполучення з болгарської Варною, - Бальчун

"Укрзалізниця" з 15 червня запускає залізничне сполучення між Львовом та Варною, а в грудні планує запустити безпересадкове сполучення Київ - Відень.
"Сьогодні "Укрзалізниця" об'єднує Київ із п'ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує поїзд Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, яке пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії.
Незабаром має почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль. Їхній маршрут простягнеться через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Зараз працюємо над тим, щоб вже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень", - написав Бальчун.
За даними "Укрзалізниці" за 4 місяці 2017 року у сполученні з країнами Євросоюзу перевезено 48,4 тис. пасажирів. Це понад у 2 рази більше ніж за весь 2015 рік (23,8 тис). І в 6 разів більше ніж за аналогічний період минулого року (4 місяці 2016-го - 8,6 тис).
- Папа, че там у хохлов?
-Б... Млин, да все там плохо.
- Пап, у нас же дом горит! Сообщил пацанчик.
- Ты фигню не говори, тут фашисты скачут!
- Папа, ты ж сидишь в говне, в хлам бухая мама!
- Это сделал Яценюк и ган*он-Абама!
- Папа, где твоя нога? Где ты был все лето?
- Был я в отпуске, сынок, отравился где-то.
- Пап, а как же пол-лица? Ты же весь в ожогах!
- Рот закрой, смотри тв. У хохлов все плохо!
- Папа, почему у нас нету унитаза?
- Порошенко, пи*арас, это он, зараза!
- А чего асфальта нет в городе лет десять?
- Это все Майдан, сынок. Надо их повесить.
- Пап, а почему мы все блин едим с лопаты?
- Эта Ярош все подстроил и его отряды.
- Па, давай возьмем кредит, купим классный велик.
- Не неси мне тут пуйни, громче сделай телек.
и давно ты, чувырло совковое, ездило без визы в Варну ?