10659 відвідувачів онлайн
2 179 5

З початку проведення АТО загинули 38 військових медиків, - Міноборони

минобороны
Про це сьогодні, 13 червня, під час брифінгу розповів начальник медичної служби ЗСУ полковник Олександр Лабунець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.
"На жаль, не всі військові медики повернулися з поля бою. За весь час у районі проведення АТО загинули 38 військовослужбовців-медиків, з них - 18 лікарів і медичних сестер, понад 200 зазнали поранень", - повідомив Лабунець.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": На Дніпропетровщині попрощалися з медиком 54-ї ОМБр Наталією Хоружою: "Вона була настільки добра і чуйна, що лікувала словом, а не тільки аптекою". ВІДЕО

Завантаження...