8307 відвідувачів онлайн
3 354 16

Туреччина хоче продовжувати переговори про членство в ЄС, - прем'єр Йилдирим

турция

Керівництво Туреччини хоче продовжувати переговори з Європейським Союзом щодо членства.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим.
"Що стосується Туреччини, то ми хочемо продовжувати повною мірою переговори про членство з Європейським Союзом. У нас є таке бажання", - сказав він.
Голова уряду нагадав, що Туреччина і ЄС підписали угоду про реадмісію в 2016 році, щоб боротися з потоком мігрантів до Європи, в обмін на безвізовий проїзд і кошти для допомоги понад 3 мільйонам біженців. "Угода була підписана, але, на жаль, не вдалося повною мірою реалізувати її в життя", - сказав чиновник. Він додав, що безвізовий режим і реадмісія "повинні були б, у принципі, вступити в силу одночасно".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Щоби бути готовими подавати заявку на членство в ЄС, необхідно виконати Угоду про асоціацію, - Климпуш-Цинцадзе

Нагадаємо, в березні Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган висловився за проведення референдуму про вступ країни до Євросоюзу.
Топ коментарі
+10
В Таежный Союз вам с вашей диктатурой.
Сначала серьезнейшим образом посраться с ведущими странами ЕС, а потом напрашиваться к ним в компанию. Простой как *****
показати весь коментар
13.06.2017 23:08 Відповісти
+2
реакция ***** на очередной "нож в спину?"
показати весь коментар
13.06.2017 23:16 Відповісти
+1
але ж))) треба продовжувати 50+ років!!!, надія вмирає останьою!
показати весь коментар
13.06.2017 23:09 Відповісти

Завантаження...