4900 відвідувачів онлайн
23 772 38

Ми розраховуємо запустити потяг п'яти столиць уже до кінця року, - Омелян

поезд

Мінінфраструктури планує до кінця цього року запуск пасажирського поїзда, який повинен з'єднати Київ прямим залізничним сполученням із Мінськом, Вільнюсом, Ригою і Таллінном.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Цензор.НЕТ.
"Ми розраховуємо, що зможемо запустити потяг п'яти столиць уже до кінця року, і цей маршрут буде користуватися попитом серед пасажирів", - сказав Омелян.
Міністр інфраструктури також акцентував увагу на важливості розвитку мультимодальних, комбінованих перевезень.

"Переконаний, що поєднання технологій успішно реалізованих транспортних проектів у країнах регіонів Балтійського, Чорного та Каспійського морів дозволить досягти максимально успішних результатів з формування нових ефективних логістичних рішень організації перевізного процесу Європа-Азія-Європа", - підкреслив він.
Топ коментарі
+9
Это было бы круто. Только боюсь, валенки начнут на сябров давить, чтобы этого не было.
показати весь коментар
16.06.2017 10:20 Відповісти
+7
Ще в Туреччину і Грецію зробіть потяг будь ласка, щоб не їздити туди автобусами!
показати весь коментар
16.06.2017 10:25 Відповісти
+5
Угу, был у меня знакомый в институте, который однажды спросил у меня, а Баку это Ереван. Потом депутатом стал.
показати весь коментар
16.06.2017 10:29 Відповісти

Завантаження...