Ми розраховуємо запустити потяг п'яти столиць уже до кінця року, - Омелян

Мінінфраструктури планує до кінця цього року запуск пасажирського поїзда, який повинен з'єднати Київ прямим залізничним сполученням із Мінськом, Вільнюсом, Ригою і Таллінном.
Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Цензор.НЕТ.
"Ми розраховуємо, що зможемо запустити потяг п'яти столиць уже до кінця року, і цей маршрут буде користуватися попитом серед пасажирів", - сказав Омелян.
Міністр інфраструктури також акцентував увагу на важливості розвитку мультимодальних, комбінованих перевезень.
"Переконаний, що поєднання технологій успішно реалізованих транспортних проектів у країнах регіонів Балтійського, Чорного та Каспійського морів дозволить досягти максимально успішних результатів з формування нових ефективних логістичних рішень організації перевізного процесу Європа-Азія-Європа", - підкреслив він.
Топ коментарі
+9 Андрей Кайнаран
показати весь коментар
16.06.2017 10:20 Відповісти Посилання +7 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
16.06.2017 10:25 Відповісти Посилання +5 росися вперде #403471
показати весь коментар
16.06.2017 10:29 Відповісти Посилання