131 громадянин України перебуває в полоні бойовиків, - Ірина Геращенко

"На жаль, у нас зростає кількість полонених. На сьогодні, згідно з інформацією Служби безпеки України, 131 громадянин України перебуває в полоні на окупованих територіях. Їх звільнення буде ключовою темою завтра в Мінську, де буде проходити робота груп", - сказала вона.
Нагадаємо, 16 червня Геращенко заявляла про перебування у полоні бойовиків 129 осіб.
и телесные пытки, это не самое страшное - самое страшное, это психологическая ломка...
свинособаки-палачи за все войны поднаторели в таких пытках....