Законопроект про деокупацію Донбасу не обговорюватимуть у Мінську, - Ірина Геращенко

Законопроект про деокупацію і реінтеграції Донбасу, який зараз готують, не обговорюватимуть під час переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко в ефірі 112 Україна.
"Цей законопроект спочатку обговорять на РНБО, а потім на "Мінській платформі": це неформальна платформа, яку створено в парламенті, куди входять депутати всіх фракцій, окрім "Самопомочі". І після обговорення на РНБО ми подискутуємо, щоб зібрати достатньо голосів. У Мінську його обговорювати не будуть", - сказала вона.
При цьому перший віце-спікер уточнила, що на сьогоднішній зустрічі Президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом не йшлося про цей законопроект. "Сьогодні на всіх зустрічах було донесено концепт бачення України в урегулюванні ситуації на Донбасі: це політико-дипломатичний спосіб посилення нашої армії. Але ніяких законопроектів, ніяких документів там не обговорювали, тому що це питання українського парламенту і наша відповідальність", - пояснила Геращенко.
Нагадаємо, раніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що план України з реінтеграції Донбасу потрібно вивчити на відповідність Мінським домовленостями.
"Попытка государственного переворота в Черногории со стороны РФ - еще одна причина, чтобы усилить санкции. Вскоре я буду говорить в Сенате о попытке переворота в Черногории со стороны России. Еще одна причина, почему Конгресс должен принять сильные санкции против России".