9778 відвідувачів онлайн
4 792 47

Кабмін вирішив докапіталізувати "ПриватБанк" на 38,5 млрд гривень

приват

Капітал банку буде збільшено.

Кабінет Міністрів вирішив докапіталізувати "ПриватБанк" на 38,5 млрд гривень. Про це в ході прес-брифінгу в п'ятницю повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини".

За його словами, перший транш докапіталізації становить 22,5 млрд гривень.
Капітал буде збільшено за рахунок випуску ОВДП.

Читайте также: На докапитализацию "Приватбанка" может понадобиться до 50 млрд грн, - "Зеркало недели"

Як повідомляли раніше, Окружний Адміністративний суд Києва визнав націоналізацію "ПриватБанку" частково незаконною. Позивачі також зажадали від "ПриватБанку" повернути списані в ході націоналізації депозити в сумі понад 1 млрд грн і втрачені ними відсотки. Суд задовольнив усі їхні вимоги.
Топ коментарі
+12
пипец! евреи кидают в топку уже не миллиарды - десятки миллиардов! эти за власть будут держаться насмерть - на кону уже не просто их свобода - жизнь!
показати весь коментар
23.06.2017 17:08 Відповісти
+10
Це злочин, за це уряд та Президент будуть нести кримінальну відповідальність як Тимошенко за газові контракти! Вже витрачено на Приватбанк більше ніж там зберігалось грошей населення (більше 153 млрд грн)! Цей банк потрібно було закрити як банкрута! Рішення про його націоналізацію це брудна афера для крадіжки державних грошей! Народ має припинити це свавілля! На міноборони виділили 64 млрд грн, а на Приватбанк вже витратили більше 160 млрд грн!
показати весь коментар
23.06.2017 17:04 Відповісти
+9
А потом Коломойша по суду его себе вернет. Профит!
показати весь коментар
23.06.2017 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За чей счет банкет?
показати весь коментар
23.06.2017 17:03 Відповісти
налогоплательщиков
показати весь коментар
23.06.2017 17:21 Відповісти
они же - клиенты ПБ
показати весь коментар
23.06.2017 17:22 Відповісти
заправку бэтеров будете лет пять отхаркивать.
показати весь коментар
23.06.2017 17:24 Відповісти
Все? Отписался? Получи пирожок.
показати весь коментар
23.06.2017 20:14 Відповісти
пирожков не будет. Это рефинансирование ПБ не последнее.
А за пирожками - в Швейцарию.
показати весь коментар
23.06.2017 20:23 Відповісти
А потом Коломойша по суду его себе вернет. Профит!
показати весь коментар
23.06.2017 17:03 Відповісти
Це злочин, за це уряд та Президент будуть нести кримінальну відповідальність як Тимошенко за газові контракти! Вже витрачено на Приватбанк більше ніж там зберігалось грошей населення (більше 153 млрд грн)! Цей банк потрібно було закрити як банкрута! Рішення про його націоналізацію це брудна афера для крадіжки державних грошей! Народ має припинити це свавілля! На міноборони виділили 64 млрд грн, а на Приватбанк вже витратили більше 160 млрд грн!
показати весь коментар
23.06.2017 17:04 Відповісти
Бла-бла-бла . Слова большого специалиста.
показати весь коментар
23.06.2017 17:07 Відповісти
Премию на отпуск зарабатывает...
показати весь коментар
23.06.2017 20:14 Відповісти
для вас денег нет - но вы держитесь...(с)
показати весь коментар
23.06.2017 18:06 Відповісти
вот и ляснулось перевыполнение поступлений в бюджет, об котором распинался винницкий вундеркинд и офшорный........ну те самые 30 лярдов , о которых о зуб с офшорным давали пойдут на пенсии, не на пенсии найдут... чуть- чуть .... напечатают ссуки, добавят 100 грн, тем временем хлеб уже минимум 8 грн......
показати весь коментар
23.06.2017 17:08 Відповісти
Мне тоже об этом подумалось.


Но, в тоже время, они за свою брехню и воровство, понесут ответственность перед Законом и народом, который даст им свою оценку на выборах.


Для них это будет самым страшным наказанием, поскольку в случае их пролета на выборах, им придется нести ответственность по Закону.


А пролет на выборах им гарантирован, теперь народ будет давать оценку их работы - не по обещаниям, a по своему пустому кошельку.



показати весь коментар
23.06.2017 17:27 Відповісти
пипец! евреи кидают в топку уже не миллиарды - десятки миллиардов! эти за власть будут держаться насмерть - на кону уже не просто их свобода - жизнь!
показати весь коментар
23.06.2017 17:08 Відповісти
"ПриватБанк"- Чорна Діра - ?
показати весь коментар
23.06.2017 17:09 Відповісти
А що так? На зарплату керівництву банку не вистачає?
показати весь коментар
23.06.2017 17:15 Відповісти
Сущий пустяк 38,5 млрд грн на пиватбанк + 14 млрд грн на льготы и субсидии - это только за этот месяц, итого 2 млрд $ в трубу на проедание, а потом надо будет занять денег у МВФ под %. Капец.
показати весь коментар
23.06.2017 17:20 Відповісти
можно у бени попросить.
У них там в Швейцарии все четко - даже шале имеют почтовые адреса.
показати весь коментар
23.06.2017 17:27 Відповісти
С растаможки авто бюджет имеет 115 лимонов баксов в год и почти вся Украина ездит на дорогущих корчах !!!! А тут такие суммы в дупу олигархам
показати весь коментар
23.06.2017 17:24 Відповісти
Каждому своя слава, так что множественное число в данном случае не корректно.
показати весь коментар
23.06.2017 17:30 Відповісти
а это уже все или нет?
сначала 115-120...
теперь еще 38...
огласите весь список, пжлста !
показати весь коментар
23.06.2017 17:32 Відповісти
если кто-то к чему-то хотел добавок, то только за счет расширения налоговой базы и повышения тарифов.
показати весь коментар
23.06.2017 17:33 Відповісти
*** за кого решил, за чьи деньги? Уроды потом этот кабмин разбежится вместе с радой отмытые деньги заграницей вкладывать, а нам отдавать. Я не могу понять приват банк убыточен? беня понавыдавал кредитов сам себе и спихнул банкрот на наши плечи а кабмин теперь решает куда и кому деньжат подкинуть.
показати весь коментар
23.06.2017 17:39 Відповісти
Во как! Оказывается что не у бени отобрали, а беня сам спихнул. С чего бы это? Создал банк, 25 лет был успешным и вдруг при Порошенко решил угробить свое детище. "Совпадение? Не думаю."
показати весь коментар
23.06.2017 18:51 Відповісти
жидяра нічого такого не вирішував, збирався й далі смоктати з держави бабло, під приводом що "приматбанк - надто великий щоб рухнути". Але поросєнко вирішив відібрати кормушку собі.
показати весь коментар
23.06.2017 22:51 Відповісти
А вот и всплыли конфискованные у Яныка 1,5 лярда зелени, пустили на докапитализацию а там ищи свищи.
показати весь коментар
23.06.2017 17:46 Відповісти
ура, дайош работу монетному двору!
показати весь коментар
23.06.2017 18:10 Відповісти
А поки не вкрали, то й докапіталізовувати ніхто не просив...
показати весь коментар
23.06.2017 18:14 Відповісти
так не просили, що мільярди баксів з рефінасу від НБУ каломойшинська банда вивезла закордон, заодно гривню обвалюючи
показати весь коментар
23.06.2017 22:49 Відповісти
Хтось змушував рефінансувати? І головне питання: чому Привату попередні 25 років не було потрібне ніяке рефінансування, не виникало такого питання? І чому банк входив до багатьох європейських і світових рейтингів, вважався одним з найстаріших і надійніших в Україні, а потім "зненацька" почав потребувати рефінансу і під цим приводом був вкрадений у власника (іншими словами "націоналізований")? Відразу скажу: я не фанат Коломойського чи інших олігархів, але на відміну від звичайного бандита Ахмєтки, що тупо рубає бабло на вкрадених застарілих підприємствах, продаючи фактично ресурси, він хоч створив дійсно прогресивну і зручну структуру.
показати весь коментар
23.06.2017 23:07 Відповісти
він хоч створив дійсно прогресивну і зручну структуру.

Для особистого збагачення ...
А всі ці "маневри" з Приватбанком - звичайний хабар для Бєні - аби він спокійно сидів в Швейцарії і не каламутив воду тут !
показати весь коментар
23.06.2017 23:11 Відповісти
"Для особистого збагачення ... " - для цього створюється БУДЬ-ЯКА бізнес-структура, чи для Вас це новина? ))) Щодо іншого - докази є? Не в стилі "хтось сказав", а реальні? І чому зараз Беня подає до суду позов про повернення банку?
показати весь коментар
23.06.2017 23:18 Відповісти
Ну і, крім того, Беня хоча б виділяв кошти добробатам (думаю, це було і в його інтересах), а не тільки в дудку дудів, як рудий бандюк.
показати весь коментар
23.06.2017 23:19 Відповісти
І що з того ?
Бандюк з баблом , Бєня - з баблом ... лише народ зубожіє ...
За це і стояв Майдан ?
показати весь коментар
23.06.2017 23:24 Відповісти
Тобто "взять всьо і подєліть" чи що Ви пропонуєте? Якщо держава не виконує своїх функцій, не карає бандитів за вкрадене, не забезпечує рівних прав для всіх громадян, то до чого тут саме Коломойський?
показати весь коментар
23.06.2017 23:31 Відповісти
"Змушували" ті хто кричали що банкрутство "привату" положить всю банківську систему
Хибне уявлення про його надійність створювалось самим розміром банку, а швидко розрісся він так даючи більші відсотки, ніж інші банки - це була фінансова піраміда, по суті
показати весь коментар
24.06.2017 00:59 Відповісти
"Хибне уявлення про його надійність", "це була фінансова піраміда, по суті" - ще раз повторюю: банк без проблем існував і успішно розвивався на протязі 25 років - це ознаки фінансової піраміди? Зніміть гонтаревську локшину з вух, врешті решт, і почитайте інші джерела (я навіть не кажу про Дубілета чи Гороховського, їх Ви можете назвати зацікавленими особами, почитайте оцінки зарубіжних експертів).
показати весь коментар
24.06.2017 08:37 Відповісти
Ой класс . Любимая схема порошенко в 2008)
показати весь коментар
23.06.2017 20:53 Відповісти
Клас ... виявляється , в Україні , так просто можна знайти 39 млрд ?!
показати весь коментар
23.06.2017 22:19 Відповісти
Можна тільки одне кричати - бей жидов, спасай Украину!!!!!!!
показати весь коментар
23.06.2017 23:25 Відповісти
Це скільки в тіні ходить грошей, що вони так легко собі коханим можуть накидати в країні де економіка ледве жевріє!!!!!!
показати весь коментар
23.06.2017 23:28 Відповісти
Так масштабно в Украине не воровал ни один Папередник......Вот что значит умний вор у руля государства....
показати весь коментар
24.06.2017 10:31 Відповісти
Беспредел соевой мафии не имеет границ
показати весь коментар
24.06.2017 15:15 Відповісти
Є кордони - коли люди САМІ не дозволять із себе знущатися !
показати весь коментар
24.06.2017 16:10 Відповісти