За 30 кілометрів від Маріуполя бойовики сховали танки, - ОБСЄ

"Члени патруля місії зафіксували два нерухомі танки. Один Т-72, другий був частково прикритий брезентом біля села Безіменне. Вони розміщені з порушенням відповідних ліній відведення", - наголосили в прес-службі ОБСЄ.
ОБСЄ ще раз відвідала постійне місце зберігання зброї і техніки проросійських найманців, розташування якого відповідає лініям відведення, але не змогла втрапити на його територію, оскільки ворота були замкнені.
Нагадаємо, 13 червня 2017 року повідомляли, що ОБСЄ зафіксувала застосування бойовиками Градів у Кадіївці.
Топ коментарі
+13 Владислав 1
показати весь коментар
29.06.2017 09:50 Відповісти Посилання +4 Vlad Nefakt
показати весь коментар
29.06.2017 09:53 Відповісти Посилання +2 piligrim
показати весь коментар
29.06.2017 09:51 Відповісти Посилання