8417 відвідувачів онлайн

За 30 кілометрів від Маріуполя бойовики сховали танки, - ОБСЄ

обсе
Як інформує Цензор.НЕТ, про це LIGA.net повідомляє прес-служба місії.
"Члени патруля місії зафіксували два нерухомі танки. Один Т-72, ​​другий був частково прикритий брезентом біля села Безіменне. Вони розміщені з порушенням відповідних ліній відведення", - наголосили в прес-службі ОБСЄ.
ОБСЄ ще раз відвідала постійне місце зберігання зброї і техніки проросійських найманців, розташування якого відповідає лініям відведення, але не змогла втрапити на його територію, оскільки ворота були замкнені.
Нагадаємо, 13 червня 2017 року повідомляли, що ОБСЄ зафіксувала застосування бойовиками Градів у Кадіївці.
Топ коментарі
+13
Размещены в нарушение-уничтожить.Ведь ихтамнет.
показати весь коментар
29.06.2017 09:50 Відповісти
+4
//ось на них і треба було ПТРК Корсар випробувать
показати весь коментар
29.06.2017 09:53 Відповісти
+2
так спалите их нах... их же там нет вроде? да и линию нарушили...
показати весь коментар
29.06.2017 09:51 Відповісти

Завантаження...