12165 відвідувачів онлайн
4 152 13

У госпіталізованих після вживання суші пацієнтів підозрюють сальмонельоз

отравление

Хворі надходили зі скаргами на нудоту, діарею, підвищенням температури тіла і болями в животі.

У пацієнтів, які надійшли в Олександрівську лікарню Києва зі скаргами на нудоту, діарею, підвищення температури тіла і болі в животі після вживання суші в одному з київських ресторанів, підозрюють сальмонельоз. Як передає Цензор.НЕТ, про це 112.ua повідомила завідувачка кафедри інфекційних хвороб НМУ імені Богомольця Ольга Голубовська.
За її словами, аналізи направлено на дослідження і, можливо, попередні результати будуть уже завтра, 1 липня.
Пацієнти почали надходити ще з 28 червня, на лікуванні в Олександрівській лікарні зараз троє пацієнтів. Їх стан оцінюють як середньої тяжкості.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Після вживання суші в одному з київських ресторанів до лікарні звернулися 25 осіб, 21 з них госпіталізовано, - Держспоживслужба

Нагадаємо, після вживання суші в одному зі столичних ресторанів у лікарню звернулися 25 осіб.
Раніше повідомляли, що в Києві госпіталізовано людей з отруєнням після вживання суші в ресторані. Зараз КМДА вирішує, чи перевіряти всю мережу ресторанів, якщо через вживання їжі в одному із закладів отруїлися люди.
Топ коментарі
+1
А что они еще должны подозревать после употребления тухлой рыбы? "Благородный" сифилис?
показати весь коментар
30.06.2017 12:17 Відповісти
+1
Для тих хто не знає що ховається за смачною назвою сальмонелла - це брюшний тиф. таке просто на рівному місці не виникає. хтось або дуже облажався, або має бути засуджений за службову халатність з наслідками.
показати весь коментар
30.06.2017 12:57 Відповісти
+1
Уже многие жалеют, что СЭС разогнали. У меня сестра работала в городской клинической больнице так их СЭС строила под первое число и ни какого лавЭ не брали наверно от человека зависит.
показати весь коментар
30.06.2017 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если сальмонелла, то это жесть...Одна моя знакомая на 20 кг похудела, чуть Богу душу не отдала, ну и, конечно же, ушло много денег на лечение...
показати весь коментар
30.06.2017 12:09 Відповісти
а шо лаборатория не в состоянии определить сальмонеллез это или бутулизм или дизентерия или еше что??? за 2 суток ну ни как???? чего не хватает???
показати весь коментар
30.06.2017 12:34 Відповісти
совести им не хватает
показати весь коментар
30.06.2017 14:17 Відповісти
это не так быстро определяется. высеять сальмонеллу за одни сутки нельзя. Обычно на выяснение рода инфекции (высеивание и определение инфекции) уходит от 3 до 10 дней. Потому точно никто не мог пока еще сказать, чем заразились люди.
показати весь коментар
30.06.2017 15:36 Відповісти
диарея - романтика, кзотика
показати весь коментар
30.06.2017 12:09 Відповісти
та скоро сальмонелёзом те кто дышит будут заражаться. Такой нагрузки канализаций, как устраивают в Киеве и пригородах ни один мегаполис не выдержит.
показати весь коментар
30.06.2017 12:10 Відповісти
проте нові іисотку виростають на каждому п'ятаку вільного місця. і всім же треба писяти та какати.
показати весь коментар
30.06.2017 12:54 Відповісти
Давно не удивляюсь....Какие "суши" в сухопутном городе? Летом?? Зачем? Приблизиться к голливудским дивам? Да наши вареники и вкусней и питательней. Это обезьянничество,снобизм отвратительны в своей глупости. Показать что и "мы, Химка, люди? Чужую еду не грех попробовать,но раз!
показати весь коментар
30.06.2017 12:17 Відповісти
А что они еще должны подозревать после употребления тухлой рыбы? "Благородный" сифилис?
показати весь коментар
30.06.2017 12:17 Відповісти
А как же разрешения? Их же выдавали десятки "госразрешителей"! Люди пострадали, но раз никто не отвечает, значит пострадавших за людей не считают.Вообще зачем эти регуляции.Если бы владелец заплатил каждому пострадавшему например 50 миллионов гривень, по закону , то и проверяющих не нужно. Не заплатил -пожизненно, вы думаете кто то отравился бы?
показати весь коментар
30.06.2017 12:37 Відповісти
Для тих хто не знає що ховається за смачною назвою сальмонелла - це брюшний тиф. таке просто на рівному місці не виникає. хтось або дуже облажався, або має бути засуджений за службову халатність з наслідками.
показати весь коментар
30.06.2017 12:57 Відповісти
Уже многие жалеют, что СЭС разогнали. У меня сестра работала в городской клинической больнице так их СЭС строила под первое число и ни какого лавЭ не брали наверно от человека зависит.
показати весь коментар
30.06.2017 14:57 Відповісти
Сальмонелёз рыбы - это только сырой карась из грязного пруда рядом с фермой. Или повар заразный с грязными руками.....