9612 відвідувачів онлайн
10 211 46

Маріуполь розірвав дружні відносини з двома російськими містами

выборы мариуполь
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Телеканал До ТБ", відповідне рішення депутати прийняли під час засідання чергової сесії міськради 29 червня.
Відповідне рішення депутати прийняли під час засідання чергової сесії міськради.
Депутат Максим Бородін виступив із заявою про необхідність визнати такими, що втратили силу рішення Маріупольської міської ради щодо укладення дружніх відносин. Зокрема, йдеться про Рішення від 23.09.1992 "Про встановлення дружніх побратимських відносин із м. Нарьян-Маром/Ненецький автономний округ Російської Федерації" і від 24.02.1993 "Про розвиток дружніх зв'язків із м Таганрогом".
Нагадаємо, Маріуполь став другим містом України, яке буде співпрацювати з міжнародною фінансовою корпорацією.
Топ коментарі
+19
Украинцы не забывайте! [Зображення недоступне]
показати весь коментар
30.06.2017 14:35 Відповісти
+11
Вообще анахронизм какой-то с этими побратимскими городами. Совком смердит и толку никакого.
показати весь коментар
30.06.2017 14:35 Відповісти
+11
После обстрела российско-фашистскими войсками "Градами" ЖМР "Восточный" какие могут быть "дружественные отношения" ? "Мышебратья", "никогда мы не будем братьями, ни по родине ни по матери (с)" Убирайте гнусную плешивую мразь от власти, поклонитесь и принесите извинения. Тогда может восстановим дружеские отношения. Лет эдак через 50.
показати весь коментар
30.06.2017 14:56 Відповісти

Завантаження...