Маріуполь розірвав дружні відносини з двома російськими містами

Відповідне рішення депутати прийняли під час засідання чергової сесії міськради.
Депутат Максим Бородін виступив із заявою про необхідність визнати такими, що втратили силу рішення Маріупольської міської ради щодо укладення дружніх відносин. Зокрема, йдеться про Рішення від 23.09.1992 "Про встановлення дружніх побратимських відносин із м. Нарьян-Маром/Ненецький автономний округ Російської Федерації" і від 24.02.1993 "Про розвиток дружніх зв'язків із м Таганрогом".
Нагадаємо, Маріуполь став другим містом України, яке буде співпрацювати з міжнародною фінансовою корпорацією.
Топ коментарі
+19 Nickol Nickols
показати весь коментар
30.06.2017 14:35 Відповісти Посилання +11 Водки нет, иди домой.
показати весь коментар
30.06.2017 14:35 Відповісти Посилання +11 Александр Валентинович #257429
показати весь коментар
30.06.2017 14:56 Відповісти Посилання
[Зображення недоступне]