9703 відвідувача онлайн
2 851 74

Зі Львова вивезли майже половину накопиченого сміття, - Зубко

львов свалка мусор

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Геннадій Зубко констатує вивезення 3 тис. тонн із 6,5 тис. тонн твердих побутових відходів зі Львова.

Про це він повідомив журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Дивіться також: У львівському смітті знайшли 5 гранат. ФОТО

"Сьогодні вже вивезено понад 3 тис. тонн із тих 6,5 тис., що на сміттєвих майданчиках Львова", - сказав він.
Зубко вітає рішення Львівської міської ради щодо передачі повноважень із вивезення сміття Львівській обласній державній адміністрації.

Як повідомляли раніше, 29 червня Львівська міськрада передала повноваження з вивезення сміття обладміністрації.

Нагадаємо, в п'ятницю у Львові розпочалося вивезення накопиченого сміття. Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко заявив, що 6 тисяч 500 тонн відходів почнуть вивозити зі сміттєвих майданчиків на полігони області, зазначені в попередньо підписаному меморандумі, перевізники обіцяють завершити вивіз сміття протягом 2 тижнів.

Нагадуємо, напружена ситуація з вивезенням побутових відходів виникла у Львові через закриття Грибовицького сміттєзвалища після обвалу на ньому в результаті пожежі в травні 2016 року, що призвело до загибелі людей.

За фактом пожежі СБУ почала кримінальне провадження. Водночас час міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що пожежа на звалищі почалася в результаті підпалу.

Нагадаємо, раніше влада Львова просила Кабмін оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації через невивезене сміття.
У відповідь прем'єр Гройсман звернувся до мера Львова Садового: "Давай я вибачусь перед львів'янами за те, що ти за 11 років не вирішив цю проблему". На що мер Львова відповів:"Чекав від прем'єра адекватнішої відповіді, ніж елементарне хамство". У відповідь Гройсман заявив: "У Львова достатньо коштів на "золотий" полігон. Треба тільки почати щось робити".
Топ коментарі
+17
Это ли не чудо? Откуда ни возьмись появились полигоны для мусора.
показати весь коментар
30.06.2017 16:06 Відповісти
+13
И надо было полгода запрещать мусор на других полигонах размещать вместо разумной помощи Львову? Хотели обгадить Садового, а обгадились сами.
показати весь коментар
30.06.2017 16:09 Відповісти
+8
всех, кто организовал "мусорную блокаду" Львова в узких целях борьбы за власть и поставил под угрозу здоровье и жизни граждан в военное время - Вальцмана, Гройсмана, Зубко, Синютку, Грицака - расстрелять на Майдане.
показати весь коментар
30.06.2017 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да здравствует "САМОНЕМОЩЬ"!
показати весь коментар
30.06.2017 16:05 Відповісти
Парашенко специально заворачивает свои маленькие противные конхфэтки в огромные фантики - шоб во Львове было больше мусора !
показати весь коментар
30.06.2017 16:15 Відповісти
Какой ты проницательный! Чудачь, но ищи развлечений!
показати весь коментар
30.06.2017 16:23 Відповісти
***********
показати весь коментар
30.06.2017 16:25 Відповісти
********!
показати весь коментар
30.06.2017 16:32 Відповісти
не угадал )... парень (ниже) про себя сам все расказал
показати весь коментар
30.06.2017 16:37 Відповісти
Смахивай на придурка и точи зубы
показати весь коментар
30.06.2017 16:49 Відповісти
да как же на тебя смахнешь то?
показати весь коментар
30.06.2017 16:50 Відповісти
... чтобы сгладить острый вопрос, надо найти на него тупой ответ!
показати весь коментар
30.06.2017 16:57 Відповісти
когда умный тупит это не беда ..беда когда шушера непонятная (с понтом дерзкая) вроде тебя много умничает
показати весь коментар
30.06.2017 17:03 Відповісти
... защита от дурака не помогает от грамотной дуры!
показати весь коментар
30.06.2017 17:06 Відповісти
слышь, педрот, а как так получилось что год или больше нельзя было вывозить, а тут вдруг за неделю всё вывезли?..
поковыряй свою извилину и ответь - если спроможен конечно...
показати весь коментар
30.06.2017 16:40 Відповісти
Слышь, путинский спермоприёмник, задай этот вопрос лидеру самонемощи!
показати весь коментар
30.06.2017 16:53 Відповісти
Так не хрюкай если способен ответить.
показати весь коментар
30.06.2017 17:27 Відповісти
Здесь хрюкают только русские свиньи, типичным представителем которых является твоя особь! Для самозащиты мечи бисер перед свиньями
показати весь коментар
30.06.2017 17:35 Відповісти
***** звалило і тихенько здохло, чмо порохоботське
показати весь коментар
01.07.2017 10:15 Відповісти
Делай паузы и будь сама откровенность!
показати весь коментар
01.07.2017 12:13 Відповісти
ЦЕ ДОБРЕ ЗВИЧАЙНО НО ТРЕБА БУДУВАТИ МУСОРОБЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД А НЕ РОЗПИХУВАЛИ ПО ІНШИМ ЗВАЛИЩАМ
показати весь коментар
30.06.2017 16:06 Відповісти
Занеси взятку Садовому и строй на здоровье!
показати весь коментар
30.06.2017 16:07 Відповісти
Садовой не контролирует земли области. А завод можно строить только за городом, в городе нельзя. Поэтому вы может строить завод в области, не занося никаких взяток Садовому. Правда, вам придётся занести эту взятку Синютке, как губернатору области и одному из исполнителей "мусорной блокады"...
показати весь коментар
30.06.2017 16:22 Відповісти
А почему в городе нельзя?
показати весь коментар
30.06.2017 16:22 Відповісти
в городе можно ... но вывозить на свалку было дешевле ) ....теперь дешевле завод , и построят его в черте города
показати весь коментар
30.06.2017 16:39 Відповісти
Это ли не чудо? Откуда ни возьмись появились полигоны для мусора.
показати весь коментар
30.06.2017 16:06 Відповісти
полигоны взялись сразу после голосования в Львовском гор.совете..
показати весь коментар
30.06.2017 16:08 Відповісти
за одну ночь построили?
показати весь коментар
30.06.2017 16:10 Відповісти
нет, не хотели нашару чужой мусор принимать. Если в Киеве - укажи свой адрес, буду тебе свой мусор свозить - тебе понравиться?
показати весь коментар
30.06.2017 16:13 Відповісти
держи свои 30 карамелек и вали, одноклеточное! больше не дам!
показати весь коментар
30.06.2017 16:14 Відповісти
от самонемощного мне ничего не надо!
показати весь коментар
30.06.2017 16:21 Відповісти
Киев, ул.Коллекторная, 46.
Киевский мусоросжигательный завод "Энергия"

Благодаря работе завода уменьшается объем захоронения мусора, а в процессе мусоросжигания вырабатывается теплоэнергия, достаточное для зимнего обеспечения отоплением жителей 200 многоэтажек, или летнего горячего водоснабжения 300 домов.

Вези. Будем воду греть, как говорит Кличко))
показати весь коментар
30.06.2017 16:26 Відповісти
А ты в курсе, что этот мусоросжигательный завод работает на пределе своих возможностей и весь мусор из Киева сжечь не может?
показати весь коментар
30.06.2017 16:30 Відповісти
ну если Вам гнидство охота назвать "чудом"....
показати весь коментар
30.06.2017 16:09 Відповісти
Гройсмана в святые.
показати весь коментар
30.06.2017 16:22 Відповісти
всех, кто организовал "мусорную блокаду" Львова в узких целях борьбы за власть и поставил под угрозу здоровье и жизни граждан в военное время - Вальцмана, Гройсмана, Зубко, Синютку, Грицака - расстрелять на Майдане.
показати весь коментар
30.06.2017 16:07 Відповісти
а почему раньше гор.совет Львова не передавал право вывоза мусора области?
показати весь коментар
30.06.2017 16:09 Відповісти
Расстрелять не по-европейски , а вот все людная порка не помешала бы.
показати весь коментар
30.06.2017 16:10 Відповісти
Вперед. Пістолетика маєш?
показати весь коментар
30.06.2017 16:10 Відповісти
Зачем пистолетиком ? Мы не звери какие. Просто на кол их посадить по древней казацкой традиции!
показати весь коментар
30.06.2017 16:18 Відповісти
Ужосс...
показати весь коментар
30.06.2017 16:45 Відповісти
Где ???
показати весь коментар
30.06.2017 16:46 Відповісти
В голові.
показати весь коментар
30.06.2017 16:47 Відповісти
в чей? неужто в президентской?
показати весь коментар
30.06.2017 21:20 Відповісти
Львів-ви це можете підтвердити?
показати весь коментар
30.06.2017 16:07 Відповісти
можем ) тільки що саме пітверджувати
показати весь коментар
30.06.2017 16:41 Відповісти
Вивіз половини сміття.
показати весь коментар
30.06.2017 16:44 Відповісти
... (субьективно) вывезли почти все , баки пусты
показати весь коментар
30.06.2017 16:50 Відповісти
То й добре.
показати весь коментар
30.06.2017 16:51 Відповісти
Шо, знову в Панаму?
показати весь коментар
30.06.2017 16:08 Відповісти
И надо было полгода запрещать мусор на других полигонах размещать вместо разумной помощи Львову? Хотели обгадить Садового, а обгадились сами.
показати весь коментар
30.06.2017 16:09 Відповісти
Был во Львове пару недель назад, что-то особо не заметил там мусора. Хотя, я в основном на пр. Свободы крутился.
показати весь коментар
30.06.2017 16:09 Відповісти
его вывозили еще и на временные площадки. Картинка "Львов в мусоре" у вальцманов с гройсманами не удалась.
показати весь коментар
30.06.2017 16:20 Відповісти
Ща пойдут мантры про пэтю благодетеля)))
показати весь коментар
30.06.2017 16:12 Відповісти
Освободителя.
показати весь коментар
30.06.2017 16:19 Відповісти
Нее, вирус благодетель, а вот свынюткин освободитель))
показати весь коментар
30.06.2017 16:20 Відповісти
Саботажники решили помочь....
показати весь коментар
30.06.2017 16:12 Відповісти
Львовский мусор, как ни парадоксально, указал еще раз на мусорную душонку вируса и его банды!
показати весь коментар
30.06.2017 16:14 Відповісти
Я подобные схемы всегда называл: "Создать искусственно трудность и после соответствующего вознаграждения с успехом её преодолеть".
показати весь коментар
30.06.2017 16:15 Відповісти
Все как в совке, впрочем где нынешняя власть и закалялась((
показати весь коментар
30.06.2017 16:18 Відповісти
Ну ось Зубко, сміттям ти вже кєрувати навчився, коли тебе виженуть з уряду, без шматка хліба не залишишся, підеш на звалище головним логістом працювати
показати весь коментар
30.06.2017 16:17 Відповісти
Гройсман попал в опалу САМОМУ,ждем мусорной блокады в Виннице.
показати весь коментар
30.06.2017 16:21 Відповісти
и кто эти счастливчики???
показати весь коментар
30.06.2017 16:22 Відповісти
Со Львова вывезена почти половина накопившегося мусора, - Зубко - Цензор.НЕТ 9266
показати весь коментар
30.06.2017 16:23 Відповісти
"Будь собой! Сотрудничай с другими! Помогай тем, кто нуждается! В единстве - сила!"... а закончилось все тем, что жиденьким обделались. Потому, что херню эту с восклицательными знаками печатать и дело делать - не одно и то же.
показати весь коментар
30.06.2017 16:29 Відповісти
Вся ця епопея зі сміттям була створена штучно.а кукловоди це пан президент і його компанія.Самонеміч кажете?? А що ви скажете про виходки підерів з бпп? Святі ***..... так краще свої роти вонючі позакривайте і реально оцінюйте дії гаранта і його свори полудурків які дорвалися красти
показати весь коментар
30.06.2017 16:46 Відповісти
ну всьо, теперь Львов голосует за порошенка в адын тур …
показати весь коментар
30.06.2017 16:49 Відповісти
Как правительство забило на Львовьян в результате блокирования бизнеса на крови.
показати весь коментар
30.06.2017 17:20 Відповісти
Хоть работа появилась в этого Зубка.
показати весь коментар
30.06.2017 17:22 Відповісти
показати весь коментар
30.06.2017 17:29 Відповісти
Зрозуміло, що наша влада використала сміттєвий скандал для удару по Садовому. Воно і Садовий не святий, але влада повела себе підступно, відразу перекривши йому кисень в можливостях урегулювання проблеми. А тепер в Самопомочі з владою справжня війна. Ось наприклад:
https://zn.ua/energy_market/vo-chto-nam-obhoditsya-sotrudnichestvo-s-terroristami-249561_.html Во что нам обходится сотрудничество с террористами

Що цікаво, в статті викладені дуже шокуючі факти та цифри. Невже для того вся Україна воює, щоб в цей же час фінансувати ворога?!
А ось ще одна стаття - керівника луганського обленерго, тут ще більше розписано, які інтереси у влади
https://censor.net/blogs/6333/o_chem_lgut_chinovniki
показати весь коментар
30.06.2017 17:39 Відповісти
В сухом остатке попытка дискредетировать Садового и "Самопомощь" с треском провалилась и ударила по организаторам политического рэкета. Данные соцопросов это подтверждают.
показати весь коментар
30.06.2017 17:43 Відповісти
бандиты так с 90-х действуют. Создают проблему, а потом предлагают ее "решить".
показати весь коментар
30.06.2017 18:15 Відповісти
СППАСИБО кормильцы.
показати весь коментар
30.06.2017 18:30 Відповісти
садовий за 12 років не зміг НІЧОГО досягнути - тільки розпил і відкат!!
може ще Уряд створить міністрество по збору сміття? чи віце-премєра з питань благоустрою всравшихся мерів))??
показати весь коментар
30.06.2017 22:08 Відповісти
Власть сняла блокаду и- о, чудо!!!! Мусор вывезли!!!.

Но рассчитывая понизить рейтинг Садового, потеряли свой, который уже ниже плинтуса.
показати весь коментар
01.07.2017 01:43 Відповісти
"Со Львова..." - граматеи хреновы !
показати весь коментар
01.07.2017 11:44 Відповісти