9862 відвідувача онлайн
4 434 51

Україна почала головувати в ОЧЕС

очэс

Сьогодні, 1 липня, Україна почала головувати в Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС), змінивши на посту Туреччину.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство закордонних справ України, про це стало відомо під час 36-го засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС.

"36-е засідання Ради міністрів завершилося церемонією передачі головування в організації від Туреччини до України на черговий піврічний період, який почнеться з 1 липня 2017 року", - йдеться в повідомленні.
Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що агресивна політика Росії стала на перешкоді ефективному співробітництву країн, та зазначив, що українське головування буде зосереджене на проблемах економічного співробітництва в умовах безпекової кризи в регіоні
"Серед пріоритетів українського головування в ОЧЕС є реалізація багатосторонніх регіональних проектів, зокрема у сфері транспорту. У зв'язку з цим Україна планує провести зустріч міністрів транспорту та низку заходів на експертному рівні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на ювілейному саміті ОЧЕС у Стамбулі заявив, що загальна мета країн регіону полягає в забезпеченні миру, стабільності та процвітання в чутливому Чорноморському регіоні.
Топ коментарі
+6
без дебила, который путает рукотворное Киевское море и естественное Черное море, и здесь не обошлось
показати весь коментар
01.07.2017 12:12 Відповісти
+4
Правильно, мосток в направлении параши, ничего лучшего вы и не заслужили ,Кирьян с нерусской фамилией, не бойсь тоже в "рузьге" метишь?Ну ну, как ни мокша так бегом -рузьке,
показати весь коментар
01.07.2017 12:17 Відповісти
+3
Ты немного страну перепутал, собиратели земель и морей с последующим введением этих территорий в жопу, это севернее- расея называется.
показати весь коментар
01.07.2017 12:08 Відповісти

Завантаження...