8637 відвідувачів онлайн
40 066 70

Бойовики розстріляли "штрафників" при спробі залишити позицію, - ГУР

разведка

У терористів на Донбасі спостерігається збільшення випадків ухилення від виконання службових обов'язків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-служба ГУР Міноборони.

"Підрозділ 11-го окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК, що був сформований винятково з так званих "штрафників", які раніше утримувалися під арештом за грубі порушення військової дисципліни, в повному складі намагався приховано залишити передову позицію і був обстріляний з озброєння бойових машин іншого підрозділу цього ж полку. Унаслідок інциденту трьох військовослужбовців убито, двох важко поранено, ще шістьох затримано", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+114
Боевики расстреляли "штрафников" при попытке оставить позицию, - ГУР - Цензор.НЕТ 8833
показати весь коментар
01.07.2017 14:05 Відповісти
+40
У них есть заград отряды НКВД.
показати весь коментар
01.07.2017 14:37 Відповісти
+28
Чудаки реально верят что вторая мировая не закончилась). Гиркин в Славянске расстреливал своих согласно приказу сталина #227 "ни шагу назад", а теперь ещё в лугандонии создали штрафбаты и заградотряды, реально чёкнулись там.
показати весь коментар
01.07.2017 14:21 Відповісти

Завантаження...