10223 відвідувача онлайн
5 126 27

НБУ про реструктуризацію кредитів екс-власниками "Приватбанку": "Держава перейшла до юридичної процедури стягнення"

валюта нбу доллар курс
Про це інформують в офіційному коментарі Національного банку України за статусом реструктуризації кредитного портфеля ПАТ "Приватбанк" колишніми власниками, передає Цензор.НЕТ.
"Строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників ПАТ "Приватбанк" сплив 1 липня 2017 року. Зараз можна стверджувати, що колишні власники не виконали взяті на себе зобов'язання. Таким чином, зараз держава та ПАТ "Приватбанк" перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені. Банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож йдеться переважно про примусове стягнення", - сказано в коментарі.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". З того моменту 100% акцій банку належить державі в особі Міністерства фінансів.
Топ коментарі
+5
Типа пеця себе отжал приват, но спонсировать его должен и дальше Коломойский?
Таких наперсточников свет ещё не видел
показати весь коментар
03.07.2017 10:35 Відповісти
+4
"Приват" на 100% государственный. При чем здесь Пеця?
показати весь коментар
03.07.2017 10:43 Відповісти
+3
А він для деяких гірше *****-бо ***** їм за це платить.
показати весь коментар
03.07.2017 10:58 Відповісти

Завантаження...