9061 відвідувач онлайн
5 573 21

ГПУ перевіряє колишнього заступника голови адміністрації Януковича Чмиря

чмырь

Департамент Генпрокуратури з особливо важливих справ у сфері економіки розслідує справу стосовно депутата Полтавської облради Юрія Чмиря, екс-заступника голови адміністрації президента-втікача Януковича.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на рішення Печерського суду.
Кримінальне провадження зареєстровано 7 червня цього року за ч.2 ст.212 ККУ - ухилення від сплати податків.
Слідчий ГПУ отримав у суді дозвіл на доступ до документів про купівлю нерухомості, банківські рахунки, копії декларацій, які Чмир здавав за місцем роботи.
В останній декларації за 2016 рік Юрій Чмир зазначив власну квартиру в Києві, а також квартиру в Лівадії (Крим) і 10 га землі в Полтавській області, що належать його дружині.

Крім того, чиновник задекларував 8 об'єктів цінного рухомого майна (не рахуючи автомобілів), серед яких наручний годинник, футбольна та тенісна атрибутика і шуба дружини. Дружина Юрія Чмиря також вказала, що тримає в банківському сейфі 572 тис доларів готівкою.
Згідно з даними проекту "Гарна Хата", в 2013-2014 Чмир також володів двома квартирами в київському ЖК "Новопечерські Липки". В останній декларації чиновника ця нерухомість відсутня.
Як відомо, Юрій Чмир був обраний депутатом Полтавської облради в 2015 році від партії "Відродження". З грудня 2013 по лютий 2014 був заступником глави Адміністрації Президента. У 2010-2013 очолював Сумську обласну державну адміністрацію. У 2006-2010 рр. - народний депутат України від Партії регіонів.
Топ коментарі
+3
янукович - чмырь ??
показати весь коментар
04.07.2017 10:52 Відповісти
+3
Чмирят чмиря
показати весь коментар
04.07.2017 10:56 Відповісти
+3
Фамилии все как на подбор потомственных шариковых.
показати весь коментар
04.07.2017 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
янукович - чмырь ??
показати весь коментар
04.07.2017 10:52 Відповісти
100%))
показати весь коментар
04.07.2017 11:00 Відповісти
экс "президент" - Хряк, и экс "замгладминистратор" - Чмырь ++++++++............
показати весь коментар
04.07.2017 11:35 Відповісти
Немає системності в роботі ГПУ! Де суди по розстрілу людей на Майдані? Це головна справа десятиліття! Де проведення всіх експертиз? Де затримання тисяч причетних до антиконституційних дій влади, всіх ментів, СБУшників, ВВшників, бандитів, гопників, *********? Всі хто був причетним до побиття або вбивства майданівців чи випадкових людей в часи Майдану в Києві мають бути знайдені, засуджені та покарані! Це головна справа ГПУ і по цій справі вже 3 роки мають відбувати покарання всі хто порушив закон та чинив злочини проти Майдану! Натомість за 3,5 роки ми бачимо повний розвал слідства і якісь несистемні конвульсивні рухи ГПУ в ту чи іншу сторону! ГПУ має системно захищати законність в державі, а законність починається з покарання злочинців за самий страшний злочин за всю історію України - розстріл тисяч людей на Майдані, який привів до загибелі сотень та поранення тисяч майданівців та активістів! Безкарність породжує вседозволеність і тому поки не будуть засуджені всі злочинці які стріляли, вбивали та калічили майданівців - закону в Україні не буде! Покарання за розстріл Майдану - це основа та передумова для початку існування правової держави Україна!
показати весь коментар
04.07.2017 11:01 Відповісти
ты хоть перечитай внимательно свой пост тролль...\даже не знаю в какую категорию ты попадаешь...\
показати весь коментар
04.07.2017 12:59 Відповісти
Чмырь...Как вы лодку назовёте...
показати весь коментар
04.07.2017 10:55 Відповісти
Чмирят чмиря
показати весь коментар
04.07.2017 10:56 Відповісти
Интересно, зачмырят чмыря, или как обычно)))))
показати весь коментар
04.07.2017 10:57 Відповісти
Фамилии все как на подбор потомственных шариковых.
показати весь коментар
04.07.2017 11:00 Відповісти
чмырь повесился...
показати весь коментар
04.07.2017 11:04 Відповісти
"ГПhttps://censor.net/news/446418/gpu_proveryaet_byvshego_zamglavy_administratsii_yanukovicha_chmyrya" - Ну, что Януковощ чмырь, это и так всем понятно, но кто был замглавы его администрации?
показати весь коментар
04.07.2017 11:06 Відповісти
Масові "перевірки", які ні до чого не призводять. Імітація "бурной деятельности".
показати весь коментар
04.07.2017 11:15 Відповісти
Ипать хвамилиё
показати весь коментар
04.07.2017 11:23 Відповісти
Не повезло мужику, 2 месяца у Януковича поработал теперь прокуратура взялась.
показати весь коментар
04.07.2017 11:29 Відповісти
Йому не пощастило в момент виписування свідоцтва про народження. Цікаво, яке дадуть йому погоняло якщо його посадять?
показати весь коментар
04.07.2017 11:34 Відповісти
Пришла пора чмырить Чмыря!
показати весь коментар
04.07.2017 11:32 Відповісти
ГПУ проверяет Чмыря - бывшего замглавы администрации Януковича - Цензор.НЕТ 3387

поменяли название.. а исходное было смешней и правдивей
показати весь коментар
04.07.2017 11:49 Відповісти
Дал же Бог фамилию...
показати весь коментар
04.07.2017 12:38 Відповісти
Они себе сами что ли фамилии выдумывают?
показати весь коментар
04.07.2017 14:45 Відповісти