4310 відвідувачів онлайн
8 695 35

Кабмін схвалив умови запровадження 4G в Україні

связь
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, представляючи рішення, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що для уряду важливо, щоб продаж частот був конкурентним, чесним і відкритим.

"Було багато спроб якимось чином цю ситуацію контролювати. Я говорив це не один раз і сьогодні підтверджую: Уряд проти будь-якої "кулуарщини" і не буде підтримувати жодних тіньових схем", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Також читайте: МОЗ змінило норми електромагнітних випромінювань для прискорення впровадження 4G, - комітет ВР

Він додав, що рішення отримало експертизу Інноваційної ради при Кабінеті Міністрів і було розглянуто профільним комітетом, які надали свої висновки і засвідчили, що пропозиції з продажу ліцензій 4G "відповідають вимогам прозорості".

Голова уряду також доручив Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку й інформатизації, інформувати уряд про підготовку тендерів із продажу ліцензій, а також забезпечувати публічність і прозорість цього процесу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українські мобільні оператори майже готові до запуску 4G: "Вибуховим чином зростає споживання трафіку"

Як очікують, початкова вартість ліцензій 4G становитиме близько 6,3 млрд грн: 2,3 млрд грн за діапазон 2600 МГц і 4 млрд 1800 МГц.
Топ коментарі
+12
Кабмин одобрил условия внедрения 4G в Украине - жестокость, жадность, жлобство, жополизство.
показати весь коментар
04.07.2017 14:04 Відповісти
+9
У нас 3G на уровне 1G .
показати весь коментар
04.07.2017 14:03 Відповісти
+5
У меня два провайдера 3G, интертелеком и киевстар и оба полное Ж
показати весь коментар
04.07.2017 14:16 Відповісти

Завантаження...