9547 відвідувачів онлайн
1 031 29

Місія ОБСЄ зафіксувала 230 вибухів на Донбасі 3 липня

обсе

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за минулу добу зафіксували 230 вибухів у зоні проведення АТО.

Про це йдеться у звіті місії станом на 19:30 3 липня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У Донецькій області Спеціальна моніторингова місія задокументувала менше порушень режиму припинення вогню, проте більше вибухів (близько 150), якщо порівнювати з попередніми 24 годинами (близько 80 вибухів)", - йдеться у звіті.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики не пропустили спостерігачів ОБСЄ в Новоазовськ

"У Луганській області СММ задокументувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, в тому числі близько 80 вибухів, якщо порівнювати з попередніми 24 годинами (20 вибухів)", - йдеться у звіті.
Топ коментарі
+1
вот это пэрэмырря, так пэрэмырря
показати весь коментар
04.07.2017 20:24 Відповісти
+1
В штабе АТО констатируют снижение огневой активности боевиков на Донбассе,наверное из за того что Президент США Дональд Трамп и президент московской Орды Путин проведут официальную двустороннюю встречу, которая состоится в пятницу в кулуарах саммита G-20 в Гамбурге
показати весь коментар
04.07.2017 20:26 Відповісти
+1
я знову ж, в 1507-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!!
показати весь коментар
04.07.2017 22:59 Відповісти

Завантаження...