10683 відвідувача онлайн
2 344 11

43 дитини загинули на водоймах України з початку літа, - Нацполіція

нацполиция
Про це повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Ігор Бабич, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Найбільш резонансними стали випадки в Дніпропетровській області. Спочатку правоохоронці зафіксували загибель двох підлітків, які потонули в каналі. Трохи пізніше у водоймі потонув 5-річний хлопчик, який на короткий час залишився без уваги дорослих.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Двоє дітей на Волині загинули від удару блискавки

У Київській області 8-річна дівчинка без дозволу дорослих поїхала з десятирічною подругою на велосипедах у сусіднє село і під час гри у водойми посковзнулася і впала в ставок.
Бабич підкреслив, що цих трагедій можна було б уникнути, якби дорослі були поруч. Він також зазначив, що протягом першого місяця літа до адміністративної відповідальності притягнуто 3,9 тисячі осіб - за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей. Щодо цих громадян складено адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також читайте: Жінка з немовлям на автомобілі провалилася у вибоїну з окропом у столиці. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+3
Млять, как же бесят дауны, рассказывающие про "Дарвина" и "естественный отбор"..... Просто нет слов...... С малыми детьми однозначно должны быть рядом взрослые/родители. Их надо карать за то, что оставляют детей без присмотра. А подростки- дело такое..... Тут учи/воспитывай сколько хочешь, но сложный подростковый возраст, которому свойственно иррациональное поведение и желание "выпендриться" среди себе подобных, "никто не отменял".... Тут уж как повезет..... Тем не менее, смерть ребенка- это трагедия, самое страшное, что может произойти в жизни любого вменяемого родителя.... Как можно так писать??? Абздец просто!
показати весь коментар
04.07.2017 22:46 Відповісти
+2
А при чем тут полиция. Вы не представляете уровень инфантилизма и тупости некоторых современных родителей. Многим пофиг-где гуляют и где ночуют. Моя знакомая отпускает 7-летнего ребенка на море с чужими едва знакомыми людьми. Пытаюсь отговорить, аргументирую-смотрит с недоумением, вообще не видит проблемы. Только ОГРОМНЫЕ денежные штрафы.Причем ДО а не после, когда уже поздно.
показати весь коментар
04.07.2017 22:52 Відповісти
+2
43 дитини... а ще і не середина літа.
Чи країна така велика, чи народ такий дурний...
показати весь коментар
04.07.2017 23:17 Відповісти

Завантаження...