Росія визнала використання зарину під час хіматаки в сирійському Хан-Шейхуні

Організація стверджує, що РФ визнала застосування зарину або подібної йому речовини під час хімічної атаки в Сирії. Крім того, представники російської сторони зазначили, що в них немає підстав не вірити висновкам ОЗХЗ.
Раніше Організація із заборони хімічної зброї повідомила, що під час нападу на місто Хан-Шейхун у сирійській провінції Ідліб був застосований отруйний газ зарин або схожа на нього речовина. Такий висновок був зроблений після проведених аналізів.
Нагадаємо, 4 квітня в сирійській провінції Ідліб було застосовано хімічну зброю. У підсумку загинули понад 100 мирних жителів, ще близько 500, в основному діти, постраждали.
Да это трупы, но это не Сирия, это хахлы мечеть в Луганске разбомбили. Откуда в Луганске мечеть? А мы знаем? У хахлов спросите зачем они в Луганске мечеть построили, а потом разбомбили.
Да это Сирия, но трупы какие то ненастоящие.
Да это настоящие трупы, но они сами умерли, это никакой не зарин.
Да это Зарин, но это не мы. А кто? Хахлы! А они тут с куя ли? Ну они же ипа.нутые, вон в Луганске Мечеть построили, ну вы же видели?