Корупції в "Укрзалізниці" з Бальчуном стало набагато більше, - Омелян

Войцех Бальчун повинен надати повний звіт про свою діяльність на посаді голови "Укрзалізниці", а потім зустрітися з правоохоронними органами для пояснення, чому він допустив корупцію на УЗ, і вже після цього можна говорити про нове керівництво і новий фінансовий план.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив в інтерв'ю НВ міністр інфраструктури Володимир Омелян."У моїй логіці алгоритм повинен бути такий: Бальчун звітує, звільняється, йде в правоохоронні органи, призначається нове керівництво, яке вносить новий фінансовий план після того, як проведе діалог із бізнесом і гарантуватиме їм, що нове підвищення тарифів буде направлено на модернізацію та оздоровлення компанії. Іншого алгоритму я не бачу", - сказав він.
Відповідаючи на питання, чи вдалося Бальчуну знизити рівень корупції в "Укрзалізниці", міністр однозначно відповів, що рівень корупції на держпідприємстві значно збільшився.
"Ні, звичайно. Вона з ним тільки погіршилася. Тепер її стало набагато більше. І це кажу не лише я, це вже говорить бізнес відверто, це говорять правоохоронні органи. Запитайте в СБУ.
Я їм вдячний за державницьку позицію. Кожен божий тиждень СБУ, Нацполіція, ГПУ проводять обшуки на залізниці. Кожен божий тиждень у нас арешти з десятками тисяч доларів хабарів", - додав Омелян.
Топ коментарі
+58 Вася Неважно
показати весь коментар
07.07.2017 11:07 Відповісти Посилання +38 Gelena Cilinska
показати весь коментар
07.07.2017 11:21 Відповісти Посилання +32 Змиевобандеровец
показати весь коментар
07.07.2017 11:08 Відповісти Посилання