6782 відвідувача онлайн

Корупції в "Укрзалізниці" з Бальчуном стало набагато більше, - Омелян

омелян

Войцех Бальчун повинен надати повний звіт про свою діяльність на посаді голови "Укрзалізниці", а потім зустрітися з правоохоронними органами для пояснення, чому він допустив корупцію на УЗ, і вже після цього можна говорити про нове керівництво і новий фінансовий план.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив в інтерв'ю НВ міністр інфраструктури Володимир Омелян.
"У моїй логіці алгоритм повинен бути такий: Бальчун звітує, звільняється, йде в правоохоронні органи, призначається нове керівництво, яке вносить новий фінансовий план після того, як проведе діалог із бізнесом і гарантуватиме їм, що нове підвищення тарифів буде направлено на модернізацію та оздоровлення компанії. Іншого алгоритму я не бачу", - сказав він.
Відповідаючи на питання, чи вдалося Бальчуну знизити рівень корупції в "Укрзалізниці", міністр однозначно відповів, що рівень корупції на держпідприємстві значно збільшився.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ми розраховуємо запустити потяг п'яти столиць уже до кінця року, - Омелян

"Ні, звичайно. Вона з ним тільки погіршилася. Тепер її стало набагато більше. І це кажу не лише я, це вже говорить бізнес відверто, це говорять правоохоронні органи. Запитайте в СБУ.
Я їм вдячний за державницьку позицію. Кожен божий тиждень СБУ, Нацполіція, ГПУ проводять обшуки на залізниці. Кожен божий тиждень у нас арешти з десятками тисяч доларів хабарів", - додав Омелян.
Топ коментарі
+58
У Омеляна какой то не здоровый интерес к Бальчуну.😅
показати весь коментар
07.07.2017 11:07 Відповісти
+38
100% Только где-то в прессе появляется фамилия Омеляна, значит, сейчас будет литься г..но на Бальчуна. Такое ощущение, что министру инфраструктуры больше заняться нечем
показати весь коментар
07.07.2017 11:21 Відповісти
+32
От кормушки отлучили Омеляна.
показати весь коментар
07.07.2017 11:08 Відповісти

Завантаження...