"Ми виходимо, зокрема, з домовленостей, які мають Україна і США в рамках Будапештського меморандуму", - Порошенко - Тіллерсону

Україна сподівається на виконання зобов'язань США в рамках Будапештського меморандуму.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив Президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном у Києві."Ми отримали підтримку мінського процесу", - сказав він. "Ми повністю координуємо наші дії в мінському процесі та дуже вітаємо активну роль США у забезпеченні та підтримці України у відновленні нашого суверенітету, територіальної цілісності", - підкреслив глава держави.
"Один з ключових результатів нашої сьогоднішньої зустрічі - те, що ми погодили взаємодію, алгоритм спільної роботи з метою подальшого просування мінського процесу", - заявив Порошенко.
"Ми виходимо, зокрема, з домовленостей, які мають Україна і США в рамках Будапештського меморандуму, і впевнені в тому, що ми і надалі зможемо розраховувати на наших американських партнерів", - додав Президент.
Нагадаємо, Будапештський меморандум (офіційна назва - Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про неросповсюдження ядерної зброї) був підписаний 5 грудня 1994 року лідерами України, США, Росії та Великобританії.
Три страны гарантировали ,что то Украине и при чем здесь деньги?