3728 відвідувачів онлайн
15 153 92

"Ми виходимо, зокрема, з домовленостей, які мають Україна і США в рамках Будапештського меморандуму", - Порошенко - Тіллерсону

порошенко тиллерсон

Україна сподівається на виконання зобов'язань США в рамках Будапештського меморандуму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив Президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном у Києві.

"Ми отримали підтримку мінського процесу", - сказав він. "Ми повністю координуємо наші дії в мінському процесі та дуже вітаємо активну роль США у забезпеченні та підтримці України у відновленні нашого суверенітету, територіальної цілісності", - підкреслив глава держави.

"Один з ключових результатів нашої сьогоднішньої зустрічі - те, що ми погодили взаємодію, алгоритм спільної роботи з метою подальшого просування мінського процесу", - заявив Порошенко.


"Ми виходимо, зокрема, з домовленостей, які мають Україна і США в рамках Будапештського меморандуму, і впевнені в тому, що ми і надалі зможемо розраховувати на наших американських партнерів", - додав Президент.

Читайте також: Порошенко: Міністри оборони і енергетики США відвідають Україну в серпні-вересні

Нагадаємо, Будапештський меморандум (офіційна назва - Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про неросповсюдження ядерної зброї) був підписаний 5 грудня 1994 року лідерами України, США, Росії та Великобританії.
Топ коментарі
+15
А при чем деньги к выполнению меморандума?
Три страны гарантировали ,что то Украине и при чем здесь деньги?
показати весь коментар
09.07.2017 16:28 Відповісти
+13
Порошенко признался, что коррупция ему передалась по наследству

"Мы исходим в том числе из договоренностей, которые имеют Украина и США в рамках Будапештского меморандума", - Порошенко - Тиллерсону - Цензор.НЕТ 5721
показати весь коментар
09.07.2017 16:26 Відповісти
+11
Тобто те, що в нас війна, по рівню корупції Україна в рейтингу на перших місцях, від реформ лише одна назва і т.д. - це все не важливо? Головне, що в нас є безвіз?
показати весь коментар
09.07.2017 16:25 Відповісти

Завантаження...