У Порошенка повідомили деталі переговорів зі спецпредставником США Волкером

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Радіо Свобода.
"Учора відбулася зустріч в Адміністрації Президента. Ми визначили наші спільні кроки, щоб надати нового імпульсу Мінському процесу. Звичайно, ми говорили і про стратегію", - повідомив заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв у вівторок, 11 липня.
За словами Єлісєєва, під час короткої зустрічі з Волкером Порошенко вкотре закликав Вашингтон активніше брати участь у процесі політико-дипломатичного врегулювання конфлікту в Донбасі.
Заступник голови АП заявив, що призначення Волкера лобіювала українська дипломатія, координуючи дії з партнерами з "нормандського формату".
"Мені імпонує його абсолютна практичність, прагматичність і прагнення досягти конкретного результату", - охарактеризував американського дипломата Єлісєєв.
Нагадаємо, Курта Волкера призначили на посаду спеціального представника США з питань України в п'ятницю, 7 липня.
9 липня разом із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном він відвідав Україну.
Під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком сторони також торкалися питання Донбасу. На прес-конференції за підсумками зустрічі Порошенко висловив надію на допомогу США у врегулюванні цього питання.
Тогда нужна была пауза в боевых действиях,любой ценой пауза,чтобы собрать войско и отремонтировать технику,и тд...
Конфликт в Донбасе по минским абсурдным соглашениям Порошенко с Кремлем - это гражданская война внутри Украины.
Результат такого "урегулирования" будет тоже абсурден и антиукраинским.