У Нідерландах відкриють меморіал жертвам рейсу MH17

17 липня у Нідерландах відкриють меморіал жертвам рейсу MH17, - саме цього дня виповниться 3 роки з моменту трагедії.
Очікується, що на відкриття монумента прибуде королівське подружжя, йдеться на сайті меморіалу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТБ.
Меморіал розташований поблизу Амстердамського аеропорту Скіпхол і складається з пам'ятника, а також 298 дерев, які символізують кількість загиблих і поля соняшників.
Дерева висаджені так, що утворюють собою велику стрічку, яка символізує пам'ять про загиблих.
Літак "Боїнг-777" "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий російськими терористами над зоною збройного конфлікту на сході України 17 липня 2014 року. Загинули 298 осіб - всі, хто був на борту.
В середині лютого група Bellingcat оприлюднила першу доповідь про Сергія Дубинський, в якій визначила його як росіянина, відповідального за перевезення наданого Росією "Бука".
пригласить на открытие