6729 відвідувачів онлайн
1 503 10

Cуд у справі Януковича перенесли на 3 серпня

суд

Оболонський районний суд Києва переніс засідання у справі про держзраду втікача Віктора Януковича на 3 серпня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Перенесення засідання на 3 серпня пов'язане з тим, що суд задовольнив клопотання нового адвоката Януковича Віталія Мешечека про надання йому часу для ознайомлення з матеріалами справи.

Також дивіться: "З'явилася інформація, що я донецький адвокат. Це перекручено", - новий захисник Януковича Мешечек. ФОТО
Топ коментарі
+2
вечный суд...
показати весь коментар
12.07.2017 10:33 Відповісти
+1
Мураев: Запад уже не борется с РФ, Украина ему не интересна

По мнению наротного депутата, холуя ***** и подельника ВАНЫ Евгения Мураева, Украине будет крайне сложно привлечь внимание западных партнеров к своим проблемам.
РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/analytics/20170712/1025761015.html
показати весь коментар
12.07.2017 10:34 Відповісти
+1
Cуд по делу Януковича перенесли на 3 августа - Цензор.НЕТ 4319
показати весь коментар
12.07.2017 10:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вечный суд...
показати весь коментар
12.07.2017 10:33 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2017 10:34 Відповісти
Мураєв , - це кремлівський холуй і сєпар ! Як тільки таких мураєвих , українська земля носить!
показати весь коментар
12.07.2017 10:46 Відповісти
Да закройте этот клоунский суд над Хряком навсегда.
Хватит позориться!
показати весь коментар
12.07.2017 10:41 Відповісти
Ви не прві , суд може продовжуватися і рік , а то і більше ! В цьому немає ніякого , як ви пишите , позору ! Це нормальна практика в усьому цивілізованому світі !
показати весь коментар
12.07.2017 10:44 Відповісти
Не прАві )) пропустив літеру..
показати весь коментар
12.07.2017 10:47 Відповісти
Суд будет переносить заседание и по истечении срока дело вообще закроют.Классика "суда2 Украины.
показати весь коментар
12.07.2017 11:42 Відповісти
"Cуд по делу Януковича перенесли на 3 августа"
Клоунада-ПРОДОЛЖАЕТСЯ!!!
показати весь коментар
12.07.2017 11:59 Відповісти
Может дело Януковича переносят из-за того что нам хотят как-то его пристроить,но Рашка еще не готова?!
показати весь коментар
12.07.2017 12:56 Відповісти