"Приватбанк" до націоналізації був фінансовою пірамідою, - НБУ

"Приватбанк" до націоналізації функціонував як фінансова піраміда.
Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію"Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.
За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".
19 грудня Національний банк України виділив "Приватбанку" 15 млрд гривень для підтримки ліквідності.
Разом з тим, рішення про націоналізацію "Приватбанку" підтримали в МВФ і ЄБРР, а також країниG7, Євросоюз і США.
Крім того, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив:"ПриватБанк" доведений до неплатоспроможності, а за це передбачена дуже серйозна відповідальність".
я не против, но уже тошнит.
когда было нужно, беня страну из жопы вытащил.
а где же те герои, которые оплот организовывали?
почему не слышно, что ахметку или медведчука деклассируют?
или они стране не вредят, и на народе не наживаются?
ПыС. приватбанк с 1992го года работает.
и ОЧУДО, только при гонтаревой стало понятно, что это - пирамида.
задолбали народ за идиотов держать!