8864 відвідувача онлайн
7 348 27

СБУ затримала "головбуха" вуглевидобувного підприємства, яке фінансувало терористів

сбу

На Луганщині Служба безпеки України затримала "головного бухгалтера" одного з вуглевидобувних підприємств окупованих територій, яка в складі організованої злочинної групи брала участь у привласненні коштів від продажу вугілля та фінансуванні бойовиків ОРДЛО.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, передає Цензор.НЕТ.
Правоохоронці затримали жінку 9 липня на українсько-російському кордоні, коли вона намагалася потрапити на підконтрольну територію.
Затриманій "бухгалтерці" обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Судовий розгляд у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (вчинене організованою групою привласнення майна в особливо великих розмірах) і ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, триває.

Також дивіться: Терористку "ДНР" із позивним Тереза, затриману контррозвідкою, визнали винною за трьома статтями. ВІДЕО+ФОТО
Топ коментарі
+10
Антошке респект. По этой базе уже некоторых накрыли, но, что немаловажно, многие, зная, что они в этой базе, боятся рыло свое сунуть в Украину. Лично у меня был знакомый с Крыма, который бздит теперь сюда сунутся со словами "Так я же в "МИротворце".
показати весь коментар
14.07.2017 10:51 Відповісти
+9
вот и хорошо...базы данных миротворца работают
показати весь коментар
14.07.2017 10:39 Відповісти
+6
СБУ задержала "главбуха" угледобывающего предприятия, которое финансировало террористов - Цензор.НЕТ 7127
показати весь коментар
14.07.2017 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не проста судьба главбухов...
показати весь коментар
14.07.2017 10:36 Відповісти
нехай ще посадять тих хто зробив псевдо-"роттердам+" .першим- гросю
показати весь коментар
14.07.2017 10:48 Відповісти
я так розумію - це одне з тих підприємст шо перебувало до орківської "націоналізації" під "контролем" України?
показати весь коментар
14.07.2017 13:24 Відповісти
СБУ задержала "главбуха" угледобывающего предприятия, которое финансировало террористов - Цензор.НЕТ 7127
показати весь коментар
14.07.2017 10:38 Відповісти
СБУ задержала "главбуха" угледобывающего предприятия, которое финансировало террористов - Цензор.НЕТ 7325
показати весь коментар
14.07.2017 10:55 Відповісти
Мер Генічеська схвалює.
СБУ задержала "главбуха" угледобывающего предприятия, которое финансировало террористов - Цензор.НЕТ 2952
показати весь коментар
14.07.2017 11:00 Відповісти
круто. а когда то такое в Крыму было.
показати весь коментар
14.07.2017 11:32 Відповісти
Зато массандрой хоть клизму делай!
показати весь коментар
14.07.2017 10:55 Відповісти
вот и хорошо...базы данных миротворца работают
показати весь коментар
14.07.2017 10:39 Відповісти
Антошке респект. По этой базе уже некоторых накрыли, но, что немаловажно, многие, зная, что они в этой базе, боятся рыло свое сунуть в Украину. Лично у меня был знакомый с Крыма, который бздит теперь сюда сунутся со словами "Так я же в "МИротворце".
показати весь коментар
14.07.2017 10:51 Відповісти
как вроде, им тут медом помазано...прутся к фОшиздам
уж отдедлились,так нахурмы шастать?!
показати весь коментар
14.07.2017 10:45 Відповісти
все предприятия в ордло которые еще работают там, финансируют коллаборантов. кроме того в самой Украине есть масса предприятий подконтрольных рыговскому шоблу делают тоже самое. к примеру Одесса где рынок приносит доход бандитам. ВЛАСТЬ ТЫ, ЧТО СЛЕПАЯ? таких людей надо убивать без зазрения совести.
показати весь коментар
14.07.2017 10:47 Відповісти
"таких людей надо убивать без зазрения совести"
хорошо что хоть не в газовые камеры...
показати весь коментар
14.07.2017 10:57 Відповісти
хотя - каким способом - уточнено не было...
показати весь коментар
14.07.2017 10:57 Відповісти
не.. можно сажать или на каторжные работы. главное, что бы их не было во власти. да и среди простых людей им не место.
показати весь коментар
14.07.2017 11:04 Відповісти
нууу я б не тратив би патронів......їх можна використати на розмінування територій, наприклад - і наші сапери живі і міни знайдуть
показати весь коментар
14.07.2017 11:24 Відповісти
Убить легко, а вот использовать на благо... Разминрование мне понравилось.
показати весь коментар
14.07.2017 12:05 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2017 11:04 Відповісти
СБУ задержала "главбуха" угледобывающего предприятия, которое финансировало террористов.

А как насчет того, чтобы задержать тех, кто за уголек из Лугандона бабло перечислил?
показати весь коментар
14.07.2017 10:49 Відповісти
это те кто и должен судить. сами себя же не накажут...
показати весь коментар
14.07.2017 11:34 Відповісти
Так и нужно поступать с сепарами. Захотели раши, предали Украину, теперь получайте срок за предательство или сидите в даунбассе и не рыпайтесь. Почему я так жестко, да потому, что большинство из них прутся за пенсиями, помощью, а потом еще и обгаживают Украину.
Надо СБУ составить список и отлавливать таких на блокпостах.
показати весь коментар
14.07.2017 10:53 Відповісти
Уже можно было бы и без войны развалить лугандонию за 3 года, если б Украина там ничего не покупала и прекратила пенсионный туризм лугандонцев в Украину.
показати весь коментар
14.07.2017 10:55 Відповісти
Главбуха? как раз праздник , кажется в понедельник , профессиональный главбухов.
показати весь коментар
14.07.2017 10:55 Відповісти
Встала с колен и первым делом поперлась в Украину!
показати весь коментар
14.07.2017 10:58 Відповісти
ДТЭК? Других там нет. Начинали бы с ахметки.
показати весь коментар
14.07.2017 11:38 Відповісти
А как там Ахметов, который финансировал 3 года сепаратистов и оккупантов???
показати весь коментар
14.07.2017 13:44 Відповісти
А Грося сказав, шо вони платілі налогі в Україну...