11154 відвідувача онлайн
3 029 55

Суд дозволив заочне засудження екс-прем'єра України Азарова, - ГПУ

азаров
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Громадському ТБ повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.
Вона зазначила, що ГПУ після завершення досудового розслідування у справі про незаконну приватизацію "Укртелекому" отримала дозвіл суду на заочне засудження екс-президента України Віктора Януковича, екс-прем'єра Азарова та екс-міністра фінансів Юрія Колобова.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ просить суд дозволити почати заочне розслідування щодо Азарова і Ставицького, - Луценко

"Нами завершено слідство у справі про розкрадання 220 млн у ході створення спеціальної системи зв'язку України. Особисто Янукович дав доручення Азарову і міністру фінансів, а потім вони незаконно внесли зміни до бюджету, які проголосував парламент, ці кошти були сплачені з державного бюджету", - процитувала Сарган Генерального прокурора.
Азарова підозрюють за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
Нагадаємо, в травні Генпрокурор Луценко заявив, що ГПУ направила до суду клопотання про дозвіл на заочну форму засудження проти колишнього прем'єра Азарова.

Також читайте: Під час штурму Майдану в ніч на 19 лютого у Путіна випадково "гостював" Азаров, - прокурор ГПУ Донський
Топ коментарі
+15
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
14.07.2017 20:16 Відповісти
+11
20. "К борьбе со стихийной торговлей в Симферополе привлекут Народное ополчение". Попочленцам дали очередную отмашку кошмарить "очень мелкий бизнес". ПУ-ТЕН! ПУ-ТЕН! РЕ-ФЕ-РЕН-ДУМ! http://fresh.org.ua/novosti/134675/samooboronu-podklyuchat-k-borbe-so-stikhiyshchikami-v-simferopole_2017-07-14
21. "Крым снова попал в список регионов с максимальным субсидированием". Блин, и это еще нас максимально субсидируют? Что бы было, если бы не максимально? http://primechaniya.ru/home/news/iyul_2017/krym_snova_popal_v_spisok_regionov_s_maksimalnym_subsidirovaniem/
P.S. Меня сильнейшим образом раздражает бесконечная тупость предателей, их святая вера в царя, который "ничего не знает", и в мост, после которого "всё наладится". Но меня веселят моменты, когда ватники анонсируют митинг, а спустя какое-то время этот митинг запрещают оккупанты. И вата, которая считает себя крутой, с поджатым хвостом забивается на кухню, где продолжает шептаться и плакаться. Предатели, запомните, вы своё отскакали в 2014 году! Всё! Приплыли! Теперь грызите камни с неба, как сами того хотели.
КРЫМский бандеровец https://twitter.com/CrimeaUA1 @CrimeaUA1
показати весь коментар
14.07.2017 20:09 Відповісти
+10
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
14.07.2017 20:08 Відповісти

Завантаження...