Проїзд у метро та наземному транспорті в Києві подорожчав

У столиці України з суботи, 15 липня, подорожчає проїзд у громадському транспорті.
Як інформує Цензор.НЕТ, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації нові ціни на проїзд введені для метрополітену, а також для всіх видів столичного наземного громадського транспорту.
У документі передбачено, що вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень, а в наземному міському транспорті (в тролейбусах, трамваях, автобусах, на фунікулері) - 4 гривні.
Проїзд пільгових категорій громадян здійснюватиметься відповідно до вимог законодавства України.
На ее муже майка с надписью на валлийском языке:
"Израильские солдаты, вон из Палестины!"
Вот как люди всюду успевают - и с Украиной бороться, и с Израилем... "
(Александр Рыбалка)