8331 відвідувач онлайн
27 310 148

Проїзд у метро та наземному транспорті в Києві подорожчав

транспорт

У столиці України з суботи, 15 липня, подорожчає проїзд у громадському транспорті.

Як інформує Цензор.НЕТ, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації нові ціни на проїзд введені для метрополітену, а також для всіх видів столичного наземного громадського транспорту.

У документі передбачено, що вартість проїзду в метро становитиме 5 гривень, а в наземному міському транспорті (в тролейбусах, трамваях, автобусах, на фунікулері) - 4 гривні.
Проїзд пільгових категорій громадян здійснюватиметься відповідно до вимог законодавства України.
Топ коментарі
+9
Покращення вже сьогоднi по рыгоанальному никуда не исчезло. Как и все их схемы.
показати весь коментар
15.07.2017 08:33 Відповісти
+9
"Вот эта актриса (живет под Киевом) играла роль "беженки из Славянска", которая видела, как "распяли мальчика".
На ее муже майка с надписью на валлийском языке:
"Израильские солдаты, вон из Палестины!"
Вот как люди всюду успевают - и с Украиной бороться, и с Израилем... "
(Александр Рыбалка)

Проезд в метро и наземном транспорте в Киеве подорожал - Цензор.НЕТ 5413
показати весь коментар
15.07.2017 08:43 Відповісти
+8
это ПЭРЭМОГА!
показати весь коментар
15.07.2017 08:29 Відповісти

Завантаження...