У Білорусі не планують показувати російський фільм "Крим", - Кіновідеопрокат

"Можу запевнити, що в нас цей фільм до показу в кінотеатрах не планувався. Наскільки знаю, там прем'єру перенесено із серпня на вересень, але в будь-якому разі ми не можемо показувати всі кінострічки, які виходять у Російській Федерації. Ще раз повторюю: у нас "Крим" до показу не планували, його не було навіть у перспективних планах. І не буде... " - заявив Разжавайкін.
Як повідомляли раніше, посольство України в Мінську передало ноту до Міністерства закордонних справ Білорусі у зв'язку із запланованим на вересень показом у мінських кінотеатрах російського фільму "Крим".
Что поделать, российские скрепы, они такие скрепы...
То, что они не планировали его показать, это, конечно, лукавство поневоле. Наверняка планировали, как и другие российские "шедевры", своего же почти нет, что показывать.