Статус УБД вже отримали понад 207 тис. учасників АТО, - Міноборони

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це розповів речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк на брифінгу у вівторок у Києві.
"Всього з початку АТО понад 13 тис. 500 військовослужбовців і співробітників ЗСУ отримали держнагороди. Заохочувальними відзнаками Мініоборони нагороджено понад 41 тисячу 700 осіб", - повідомив він.
Спікер МОУ також поінформував, що за минулий тиждень у зоні АТО інженерно-саперні підрозділи ЗСУ очистили від вибухонебезпечних предметів близько 9 га місцевості, знешкоджуючи 597 вибухонебезпечних предметів.
"Всього за 3 роки на Донбасі військові сапери знешкодили понад 154 тис. мінно-вибухових пристроїв, очистивши понад 3 тис. 90 га територій", - зазначив спікер Міноборони.
Топ коментарі
+3 5 копійок
показати весь коментар
18.07.2017 12:11 Відповісти Посилання +2 алекс #403952
показати весь коментар
18.07.2017 12:08 Відповісти Посилання +1 Sash Fart #368971
показати весь коментар
18.07.2017 12:01 Відповісти Посилання