7383 відвідувача онлайн
4 705 14

Статус УБД вже отримали понад 207 тис. учасників АТО, - Міноборони

гуцуляк
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це розповів речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк на брифінгу у вівторок у Києві.

"Всього з початку АТО понад 13 тис. 500 військовослужбовців і співробітників ЗСУ отримали держнагороди. Заохочувальними відзнаками Мініоборони нагороджено понад 41 тисячу 700 осіб", - повідомив він.

Спікер МОУ також поінформував, що за минулий тиждень у зоні АТО інженерно-саперні підрозділи ЗСУ очистили від вибухонебезпечних предметів близько 9 га місцевості, знешкоджуючи 597 вибухонебезпечних предметів.
"Всього за 3 роки на Донбасі військові сапери знешкодили понад 154 тис. мінно-вибухових пристроїв, очистивши понад 3 тис. 90 га територій", - зазначив спікер Міноборони.
Топ коментарі
+3
І в перших рядах канєшна штабні криси.
показати весь коментар
18.07.2017 12:11 Відповісти
+2
200.000 признали ветеранами АТОкто они ветераны...вместо сайтов о призывах к войне заведите сайт о ветеранах-содержание- ФИО №части время отбытия в АТО время отбытия в мирные территории территория на которой был №блок поста № соседних блокпостов фотография и комментарии тоже лиц побыбывавших в АТО доступ-по удостоверению участника АТО авторизация через № удостоверения ... и я уверен что из 210.000 отстанутся реальных тысяч 10-12... остальные типа участника АТО Оленьки ****** в бронежилете..
показати весь коментар
18.07.2017 12:08 Відповісти
+1
Думаю,что среди реальных воинов там затесалось много интересных фамилий. Они тоже своего рода УБД(участник барыжных действий).
показати весь коментар
18.07.2017 12:01 Відповісти

Завантаження...