До кінця року в "Охматдиті" відкриють новий корпус, - Гройсман

Про це на засіданні Кабінету Міністрів заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Потрібно, щоб Міністерство охорони здоров'я закупило необхідні меблі та обладнання, щоб до кінця року ми відкрили "Охматдит"(додатковий корпус, - ред.)", - заявив Гройсман.
Нагадаємо, раніше Гройсман вже заявляв, що нова клініка "Охматдиту" має бути введена в експлуатацію до кінця року. "Завершимо будівництво до середини літа. Фактично зараз можна сказати, що будівництво завершується, але хотілося б здати об'єкт повністю", - зазначив Гройсман.
Він також зазначив, що введення в експлуатацію нової клініки "Охматдиту" має здійснитися не пізніше грудня 2017 року. "Я сподіваюся, що ці 26 тисяч квадратних метрів клініки для маленьких пацієнтів будуть здані в листопаді, максимум грудні", - додав Гройсман.
Топ коментарі
+10 Фантом 2
показати весь коментар
20.07.2017 00:10 Відповісти Посилання +7 Дон Бессам
показати весь коментар
20.07.2017 00:35 Відповісти Посилання +5 Луиза Тумбочкина
показати весь коментар
20.07.2017 00:30 Відповісти Посилання
смарт фориат