10618 відвідувачів онлайн
2 514 25

Бойовики порушують "хлібне перемир'я", - штаб АТО

ато

На приморському напрямку російсько-терористичні війська, порушуючи "хлібне перемир'я" продовжують обстрілювати позиції українських захисників неподалік від Богданівки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.

Як повідомив заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр, наші військовослужбовці підрозділу повністю контролюють ситуацію. Останнім часом незаконні збройні формування активізували збройні провокації практично вздовж усієї лінії розмежування поблизу їхніх позицій.

Читайте також: Вночі терористи обстріляли житлові квартали Мар'їнки і Красногорівки. Відкрито кримінальну справу за статтею "теракт", - Нацполіція

- За останніх кілька днів з території, яка тимчасово підконтрольна незаконним збройним формуванням, бойовики ведуть вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів. На щастя, позиції наших опорників цими днями не обстрілювалися зі зброї крупних калібрів, яка заборонена Мінськими домовленостями. Однак, постійно надокучає стрільба, які проросійські найманці ведуть із гранатометів і стрілецької зброї. У більшості випадків обстріли починаються вночі після 22.00. Також помічаємо поодинокі "шастання" диверсійних груп по зеленці, - розповів заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр.

За його словами, такими діями окупанти намагаються дізнатися розташування позицій, лінію укріплень, можливості і наявну техніку та озброєння.

- Ми їм цього зробити не даємо, ворога не підпускаємо. Бойова техніка справно працює, ми її перевіряємо та тримаємо зажди напоготові. Воїни на цьому напрямку дотримуються "хлібного перемир'я", першими вогонь у відповідь не відкриваємо. Лише у разі загрози життю і здоров'я військовослужбовців, - додав офіцер.

Також читайте: Ворог 21 раз порушив "хлібне" перемир'я, застосовуючи 120-й 82-мм міномети, гранатомети і БМП. Українські воїни дали відсіч, - штаб
Топ коментарі
+3
Cепаратюга серега Кот зашкварен 17.07.17
Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 8850

Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 2824
показати весь коментар
20.07.2017 11:39 Відповісти
+3
Бариги, а ви спробуйте оголосити соєве перемырріє.
показати весь коментар
20.07.2017 11:58 Відповісти
+1
Так перед глазами представилась стопка водки и кусок хлеба на ней . Четыре куска хлеба ... Вот вам и хлебное перемирие .
показати весь коментар
20.07.2017 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За прошедшие сутки на Донбассе незаконные вооруженные формирования 21 раз нарушили перемирие. Четверо украинских военных погибли, трое получили ранения. Об этом сегодня утром, 20 июля, https://www.facebook.com/ato.news/posts/1635308629813270 сообщает в Facebook пресс-центр АТО.
Отмечается, что Вооруженные силы Украины 13 раз открывали ответный огонь.
Источник: http://gordonua.com/news/war/na-donbasse-za-sutki-pogibli-chetvero-ukrainskih-*******-troe-poluchili-raneniya-shtab-ato-198577.html На Донбассе за сутки погибло четверо украинских военных, трое получили ранения - штаб АТО -----
такое вот "хлебное перемирие", слов нет
показати весь коментар
20.07.2017 11:46 Відповісти
Так перед глазами представилась стопка водки и кусок хлеба на ней . Четыре куска хлеба ... Вот вам и хлебное перемирие .
показати весь коментар
20.07.2017 11:54 Відповісти
під час перемиррія торговля с партньорами краще йде.
показати весь коментар
20.07.2017 11:59 Відповісти
Усі "перемир'я" в нас як їх не-назвеш -"шоколадні"!
показати весь коментар
20.07.2017 12:42 Відповісти
Cепаратюга серега Кот зашкварен 17.07.17
Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 8850

Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 2824
показати весь коментар
20.07.2017 11:39 Відповісти
Бариги, а ви спробуйте оголосити соєве перемырріє.
показати весь коментар
20.07.2017 11:58 Відповісти
неужели....???
показати весь коментар
20.07.2017 12:06 Відповісти
Пока солдаты на передовой будут молчать,
ничего не поменяется в штабе.
показати весь коментар
20.07.2017 12:20 Відповісти
солдатам не положено много говорить, тем более на передовой. Это мы не должны молчать.
показати весь коментар
20.07.2017 13:52 Відповісти
.....возьми машину времени, вернись в 1917 в окопы и попробуй там повторить эту фразу...... если вернешься - раскажи
показати весь коментар
20.07.2017 14:46 Відповісти
ты не был в армии
показати весь коментар
20.07.2017 14:48 Відповісти
Татьяна. Я служил в 79-81 в Казахстане. Благодаря языка не стал членом компартии, слава Богу, но старший сержант запаса. Но меня не любили офицеры, но и не трогали. Единственная отместка - не был в отпуске.
показати весь коментар
20.07.2017 14:53 Відповісти
ну так Устав и сейчас не очень изменился со времен ссср и даже царской армии :
1. Приказ командира - закон для подчиненого;
2. если есть вопросы, то см. п.1.
это о единоначалии в армии, о том что приказы не обсуждаются.
и сейчас все также, да и не должно быть по-другому.
Вот только командиров бы не дураков, да приказов неидиотских. Но об этом должна позаботиться гр.общественность- мы должны не молчать.
показати весь коментар
20.07.2017 15:09 Відповісти
Да я не был в армии, а закончил олично шсс, выпустил еще 10 отличников своего отделения и потом наматывал сотни километров на сапоги сторожем в 49ПО и ушел в78 домой на слобожанщину..
показати весь коментар
20.07.2017 15:27 Відповісти
Тільки за вчорашній день 4 загиблих, позавчора - 2, і так майже не щодня. А вони тільки помітили, що їх соєве перемир"я порушується. Зрадливо, підло і мерзотно.(((
показати весь коментар
20.07.2017 12:43 Відповісти
штаб наверное переживает, что бы ****** терористы хлебушек кушали? что бы не голодали?
Нужно ордло стереть ***** вместе с хлебом!!!!
показати весь коментар
20.07.2017 13:51 Відповісти
Вот какие бравые и смелые у нас комментаторы! Так что, собираем батальон Цензор и покажем как надо воевать????
показати весь коментар
20.07.2017 13:54 Відповісти
Перемирие не наши военные придумали! Им дали приказ.
Так что ты покажи как нужно воевать, когда тебе такие приказы раздают.
показати весь коментар
20.07.2017 14:14 Відповісти
9 погибших военных и 4 раненых за сегодня...... А скотыняки от власти не слезают с трибун целый день! лапшу на уши народу вешают продуктивненько - твари.
показати весь коментар
20.07.2017 13:55 Відповісти
А ты санитаркой!
показати весь коментар
20.07.2017 13:59 Відповісти
??
показати весь коментар
20.07.2017 14:16 Відповісти
Какая новость? 9 погибших ничего не сказала?
показати весь коментар
20.07.2017 14:49 Відповісти
А в Генштабе еще считают что действует перемирие?
Гнать их сцаными трусами оттуда этих горе-генералов.
Какое перемирие?
Каждый день бойцы гибнут, а у них перемирие.
Израильтяне уже бы такой ответ дали, что тошно было.
показати весь коментар
20.07.2017 15:43 Відповісти