Бойовики порушують "хлібне перемир'я", - штаб АТО

Як повідомив заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр, наші військовослужбовці підрозділу повністю контролюють ситуацію. Останнім часом незаконні збройні формування активізували збройні провокації практично вздовж усієї лінії розмежування поблизу їхніх позицій.
- За останніх кілька днів з території, яка тимчасово підконтрольна незаконним збройним формуванням, бойовики ведуть вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів. На щастя, позиції наших опорників цими днями не обстрілювалися зі зброї крупних калібрів, яка заборонена Мінськими домовленостями. Однак, постійно надокучає стрільба, які проросійські найманці ведуть із гранатометів і стрілецької зброї. У більшості випадків обстріли починаються вночі після 22.00. Також помічаємо поодинокі "шастання" диверсійних груп по зеленці, - розповів заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр.
За його словами, такими діями окупанти намагаються дізнатися розташування позицій, лінію укріплень, можливості і наявну техніку та озброєння.
- Ми їм цього зробити не даємо, ворога не підпускаємо. Бойова техніка справно працює, ми її перевіряємо та тримаємо зажди напоготові. Воїни на цьому напрямку дотримуються "хлібного перемир'я", першими вогонь у відповідь не відкриваємо. Лише у разі загрози життю і здоров'я військовослужбовців, - додав офіцер.
Топ коментарі
+3 Alex Fox #390760
показати весь коментар
20.07.2017 11:39 Відповісти Посилання +3 Віктор Багряний #404727
показати весь коментар
20.07.2017 11:58 Відповісти Посилання +1 Виктор Степаненко
показати весь коментар
20.07.2017 11:54 Відповісти Посилання