10704 відвідувача онлайн
2 612 25

Бойовики порушують "хлібне перемир'я", - штаб АТО

ато
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.

Як повідомив заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр, наші військовослужбовці підрозділу повністю контролюють ситуацію. Останнім часом незаконні збройні формування активізували збройні провокації практично вздовж усієї лінії розмежування поблизу їхніх позицій.

Читайте також: Вночі терористи обстріляли житлові квартали Мар'їнки і Красногорівки. Відкрито кримінальну справу за статтею "теракт", - Нацполіція

- За останніх кілька днів з території, яка тимчасово підконтрольна незаконним збройним формуванням, бойовики ведуть вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів. На щастя, позиції наших опорників цими днями не обстрілювалися зі зброї крупних калібрів, яка заборонена Мінськими домовленостями. Однак, постійно надокучає стрільба, які проросійські найманці ведуть із гранатометів і стрілецької зброї. У більшості випадків обстріли починаються вночі після 22.00. Також помічаємо поодинокі "шастання" диверсійних груп по зеленці, - розповів заступник командира роти однієї з механізованих бригад Олександр.

За його словами, такими діями окупанти намагаються дізнатися розташування позицій, лінію укріплень, можливості і наявну техніку та озброєння.

- Ми їм цього зробити не даємо, ворога не підпускаємо. Бойова техніка справно працює, ми її перевіряємо та тримаємо зажди напоготові. Воїни на цьому напрямку дотримуються "хлібного перемир'я", першими вогонь у відповідь не відкриваємо. Лише у разі загрози життю і здоров'я військовослужбовців, - додав офіцер.

Також читайте: Ворог 21 раз порушив "хлібне" перемир'я, застосовуючи 120-й 82-мм міномети, гранатомети і БМП. Українські воїни дали відсіч, - штаб
Топ коментарі
+3
Cепаратюга серега Кот зашкварен 17.07.17
Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 8850

Боевики нарушают "хлебное перемирие", - штаб АТО - Цензор.НЕТ 2824
показати весь коментар
20.07.2017 11:39 Відповісти
+3
Бариги, а ви спробуйте оголосити соєве перемырріє.
показати весь коментар
20.07.2017 11:58 Відповісти
+1
Так перед глазами представилась стопка водки и кусок хлеба на ней . Четыре куска хлеба ... Вот вам и хлебное перемирие .
показати весь коментар
20.07.2017 11:54 Відповісти

Завантаження...