Розстріляний у Києві росіянин скоїв вбивство на території РФ, - Шевченко

Чоловік, якого розстріляли сьогодні вночі в Києві, виявився вбивцею з Росії.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це повідомив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в коментарі журналістам.
"Вчора біля метро "Чернігівська" був убитий громадянин РФ, який вчинив злочин у РФ - вбивство, і тут на нашій території перебував. Припускаємо, що переховувався. Ось ще один приклад того, як на нашій території після вбивства Павла Шеремета схожим чином було скоєно три вбивства офіцерів СБУ і офіцерів Міноборони", - сказав він.
Нагадаємо, вночі в Києві біля торгового центру розстріляли чоловіка з автомата. У поліції повідомили, що зараз уже відомо, що потерпілий - чоловік 1964 року народження, уродженець РФ. Зараз тривають розшукові заходи, спрямовані на затримання підозрюваних. Є інформація, що їх було двоє, і після вбивства вони втекли з місця злочину на автомобілі.
Топ коментарі
+66 сепаратизму смерть
показати весь коментар
20.07.2017 11:37 Відповісти Посилання +25 Nepran Lagidnyi
показати весь коментар
20.07.2017 13:10 Відповісти Посилання +21 Димитрий CrimeaBandera
показати весь коментар
20.07.2017 11:49 Відповісти Посилання